Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Gundam Seed Destiny Final Plus: The Chosen Future

 • Avatar
  A
  Jarmac1 15.01.2010 22:07
  Jeden minus
  Brakuje mi tu jasnego powiedzenia co się stało z głównymi bohaterami (np. jak na końcu Seikai no Senki). Jednak generalnie godne zakończenie najlepszego anime(wg mnie).
 • Freedom 18.03.2009 01:34:20 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Nanami 7.09.2008 17:41
  Po prostu zwiększenie dawki chaosu :-)
  To nie była nawet alternatywna historia, a raczej poszerzona z małym rodzynkiem gratis  kliknij: ukryte  W sumie przez 3/4 mamy okazję przypomnieć sobie przebieg ostatecznej bitwy, od której dorzucono parę zdań z jej przebiegu. Z jednej strony to sposób na załatanie dziur, z drugiej przedobrzenie z natężeniem dramatyzmu  kliknij: ukryte  Ponadto ja też oczekiwałam jakiegoś rozwiązania z Athrunem i Cagalli. Trudno ich nazwać kanoniczna para, ale w sumie nie tak wiele im brakowało do tego!  kliknij: ukryte . No, ale końcowa scena z Kirą i Shinnem była bardzo w porządku i dla niej choćby warto zerknąć na ten dodatek po obejrzeniu Destiny.
 • Avatar
  A
  Wampir 4.04.2008 02:46
  Boli
  Boli, boli i jeszcze raz boli! Wszystko piękne, kreska też, ale ZA dużo gadania, za mało tłumaczenia. Powinno być WYRAŹNIE powiedziane/pokazane, co z kim się dzieje.
   kliknij: ukryte 
  Ale, dla osób lubiących dysputy nad grobami- w sam raz:P Bo właściwie nic nowego to nie wnosi, prócz jednego ćwieka(ale o nim mowa w spoilerze:P).
 • Avatar
  A
  capo 3.04.2008 19:35
  meh
  Jest to dobre rozwinięcie zakończenia Seed Destiny…..jednak już samo Seed Destiny jest imo bardzo słabe, więc i ten odcinek nie poraża niczym wyjątkowym. Jak ktoś widział serię i ją polubił to powinien to zobaczyć, inni mogą się trzymać z dala 8D.
 • Avatar
  A
  Kira 3.04.2008 18:38
  Fenomen
  Śledziłem wszystkie serie Gundam.Ale po obejrzeniu tego zaniemówiłem.To anime to istne arcydzieło!Piękna grafika,płynna animacja i świetna fabuła.Plus wielkie mechy i widowiskowe walki.Czego chcieć więcej?Z czystym sumieniem polecam tę serię KAŻDEMU,kto ma ochotę na rozrywkę na najwyższym poziomie.