Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Genshiken [2006]

 • Avatar
  A
  Dario97 25.02.2012 14:07
  :D
  Oavka wypadła według mnie lepiej od pierwszej serii. Bardzo mi się podobała. 9/10
 • Avatar
  A
  klonik1985 8.12.2010 21:49
  Udana kontynuacja pierwszej serii… Troszkę słabsza ale mimo to i tak przyjemnie się ją oglądało. Daje 8/10.
 • Avatar
  A
  Takasugi 9.05.2010 03:41
  Otaku
  Ciag dalszy przygód słynnego klubu Genshikem i wstępem do 2 sezonu.
  Cóż moge powiedzieć nie oddala sie tak bardzo od pierwszego sezonu. Dołaczyła nowa ciekawa postać, a reszta jest taka jaka była, humor jest dalej dobry no i słynny Madarame który badz co badz ze wzgledu na sezony dalej mnie rozwala swoim dziwactwem i wraiactwem xD prostokątne okulary xD i kupywanie spodni xDD Co do nowej postaci na na poczatku myslałam, ze to kolejny wróg otaku, ale się myliłam. Co do kreski zmieniła sie i to totalnie, ale mi to nie przeszkadza. Okej zobaczymy co bedzie w drugim sezonie. ^^
 • Avatar
  A
  vxq 26.11.2008 10:09
  Należy nie, trzeba obejrzeć
  OVA nie odbiega tak bardzo od pierwszej serii. Grzechem jest opuścić pozycję ze względu na postacie które chcąc nie chcąc wystąpią później(Genshiken 2). Innymi słowy dla tych którzy polubili Genshiken'a choć można obejrzeć bez uprzedniego oglądania sezonu pierwszego.
 • Avatar
  A
  Chucky_Tbg 21.05.2008 22:32
  g1 spoko ova bardzo dobry a g2 momentami lipa
  ova spoko uśmiałem się nieźle coś mi się wydaje że ludzie lubią krytykować
 • Avatar
  A
  Zarathustra 6.05.2008 20:14
  Czekając na drugą serię
  Bardzo lubię Genshiken'a (nawet obejrzałem 3 epy tego [...] Kujibiki Unbalance, którego nigdy bym nie ruszył normalnie ;). Pierwsza seria TV mnie przyciągneła, potem OVA i druga seria TV niedawno jeszcze emitowana, następnie przeczytałem całą mangę i ta mi się najbardziej podobała. Materiał, który nie został jeszcze przerobiony w formie anime zmieścił by się jako 3­‑4 następne OVA, takie jest pewnie zamierzenie twórców i czekam na nie z niecierpliwością ;]

  Ocenzurowano wulgaryzm.
  [-]
  Moderatorus Rex
 • Avatar
  A
  Vries 6.05.2008 18:50
  takie sobie
  Pierwsza seria mi się bardzo podobała. Druga seria podobała mi się nieco mniej. OVA wypadają tu zdecydowanie najsłabiej. Jednakże biorąc pod uwagę, że to tylko bonus do słąbej serii TV Kujibiki Unbalance to i tak jest bardzo dobrze.
 • Avatar
  A
  Keii 6.05.2008 09:16
  Nie trzyma poziomu
  Zgadzam się z fm, OAV strasznie przynudza. Ale to prawda, że stanowi pomost między pierwszą i drugą serią, więc dla pełnego zrozumienia kontynuacji trzeba zapoznać się z tymi trzema odcinkami. Niestety tym razem twórcy się nie postarali.
 • Avatar
  A
  fm 6.05.2008 08:30
  okruchy życia zamiatamy pod dywan
  Tym razem twórcy trochę przesadzili z pokazywaniem nieciekawych aspektów życia, ponieważ bodajże na 2 odcinku wynudziłem się niemiłosiernie i dopiero sama puenta pozwoliła mi się uśmiechnąć. Tym niemniej jak ktoś zamierza sięgnąć po Genshinken 2 (gdzie elementy komediowe i drobne dramaty, związane z wchodzeniem w dorosłe życie, zostały lepiej wyważone), to powinien przebrnąć przez takie mielizny, żeby mieć poczucie ciągłości.
  • Avatar
   wa-totem 9.05.2008 15:56
   Re: okruchy życia zamiatamy pod dywan
   Święte słowa. Scierpieć, tylko po to by móc w spokoju bawić się przy drugiej serii.
   Oczywiście, o ile kogoś interesuje jak funkcjonuje pewna specyficzna część „damskiej” strony fandomu…