Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Magnificon Expo 2018

Komentarze

Sin in the Rain

 • Avatar
  A
  jolekp 7.02.2015 20:44
  Sztuka dla sztuki
  Jestem zdecydowanie za głupia na takie historie. Albo to było zwyczajnie bez sensu. Nie mam nic przeciwko otwartym zakończeniom, ale wymaganie od widza, żeby sam sobie wymyślił CAŁĄ fabułę, to moim zdaniem gruba przesada. I wcale nie czyni to dzieła bardziej głębokim czy ambitnym.
 • Avatar
  A
  Tablis 4.02.2014 12:23
  Nie ma drugiego dna
  Wywiad w Sieci ukazał, że ta krótkometrażówka jest zanętą dla dłuższej dramy radiowej, w której występują seiyuu głównych postaci. To tłumaczy niejasność fabuły – wszystko jest wyjaśnione tam. Co nie zmienia faktu, że film ten jest wykonany stylowo i ogląda się przyjemnie. Niepewność co do pełnego kształtu fabuły nie zepsuła mi seansu.
 • Avatar
  A
  marheva 20.12.2008 03:44
  wiem ze nic nie wiem
  to chyba motto tego anime;) tez ogladalem z 3 razy te zgadywanke kto zabil;) najoczywistsze rozwiazanie wydaje sie najprawdziwsze. krotka animka wiec kazdy moze sobie niezobowiazujaco pozgadywac:)
  PS. polecam wersje z projektami szkicow, swietna muzyka a zamieszczone tam komentarze jeszcze bardziej wszystko komplikuja bo chyba sa o czyms innym(?)
 • Avatar
  A
  anulka 23.09.2008 16:01
  Z początku niezrozumiałe, ale fajne :)
  Obejrzałam dwa razy i… Sama nie wiem. Za pierwszym razem faktycznie wszystko było niejasne. Niczym porozrzucane fragmenty układanki. Obejrzałam drugi raz i jakoś jaśniej się zrobiło. Mam już pewne podejrzenia, jednakowoż nie jestem jeszcze całkiem pewna. Wydaje mi się, że  kliknij: ukryte  Ogólnie jednak nie jestem usatysfakcjonowana. Parę razy wracałam do obejrzanych już scenek. Chyba muszę obejrzeć po raz trzeci. To bardzo fajna sprawa.
  Świetnie się bawię rozwiązując tę zagadkę :D. Anime polecam wszystkim. Jest świetne.
 • Avatar
  A
  Ja 15.08.2008 22:51
  hmmm...
  Mimo że 2 razy oglądałam ( z dość długim odstępem czasu po pierwszym seansie)nadal nie wiem kto zabił :| Tzn. mam jakieś podejrzenia ale nie wiem czy dobrze mi się wydaje :) Czy ktoś mógłby mi zdradzić ten szczegół? :)
 • Avatar
  R
  Psychoza 11.06.2008 13:40
  Sin in the rain
  Zgadzam się z autorem recenzji, dopiero za drugim razem jesteśmy w stanie dostrzec co tak na prawdę się stało i wbrew pierwszemu wrażeniu fabuła wcale nie jest aż tak zaskakująca…

  Mimo wszystko warte obejrzenia, choćby dlatego by wysilić swoje szare komórki i pomyśleć trochę, na co nie mamy szansy przy innych pozycjach ;)
  • Avatar
   Enevi 11.06.2008 17:07
   Re: Sin in the rain
   Psychoza napisał(a):
   Zgadzam się z autorem recenzji


   Autorką.
   Miło, że się podobało ;)
 • Avatar
  A
  Arya 5.06.2008 19:41
  spójrz niżej!
  króciutką OAVkę oglądało mi się bardzo przyjemnie, chociaż po zakończeniu seansiku czułam zaskoczenie i niedosyt – co, to już koniec?! ale po drugim obejrzeniu dotarło do mnie dużo więcej i przyznaję, że taka forma pasuje do przedstawionej historii. ot, taki króciutki i przyjemny przerywnik pomiędzy dłuższymi seriami.