Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

3x3 Eyes: Seima Densetsu

 • Avatar
  A
  ka15ma 10.01.2016 01:42
  świetne
  Po tylu latach sięgnęłam po to anime i wcale tego nie żałuje. Wszystkie te anime, które teraz produkują (może nie wszystkie ale znaczna większość) to przy 3x3 Eyes bezwartościowe podróbki. Żałuje, że teraz nie produkują juz takich perełek… :( Serdecznie polecam to anime. Te 7 odc. (ogółem) oglądałam z największą przyjemnością, a końcówka na prawdę zaskoczyła (łezka). Gorąco polecam!
 • Avatar
  A
  kokodin 16.06.2010 14:18
  bardzo przyjemne
  To anime jest bardzo fajne, a angielski dubbing jest wręcz parodią. Nie wiem dlaczego autorzy nie zdecydowali się na ekranizacje w stylu shounenów ze studia bones. Materiału jest aż nadto. Z resztą anime jest tak ciekawe , że a mangę do połowy przeczytałem od z rozpędu. Widowni też by raczej nie zabrakło. Zastanawia mnie tylko odmienna kreska niż w pierwszej części. Np niektórzy bohaterowie zyskali oczy :P czyli coś czego w mandze nie było. Jak na ten rok wydania, mogło by wyglądać ciut lepiej, ale i tak jest całkiem przyzwoite a postać Pai ma wręcz wspaniałą osobowość i wygląd. („potwór je i śpi”) Moim zdaniem trzecia ovka nie załatwiła by sprawy, tu potrzeba ilości epków rodem z Inyasia.

 • Avatar
  A
  Solarius Scorch 1.05.2009 08:18
  Zgadzam się z przedmówcą
  Okładkę 3z3 Eyes pierwszy raz widziałem w Gamblerze z chyba 1994 r., w artykule o mandze i anime – chyba zresztą stamtąd dowiedziałem się o istnieniu anime – i mocno zapadła mi w pamięć. Gdy po jakichś dziesięciu latach miałem wreszcie okazję obejrzeć obie serie, nie zawiodłem się. Powiem wprost: to jedno z kilku moich ulubionych anime. Ma świetne postacie (w tym drugoplanowe), dzieje się dużo i ciekawie (interesująca magia demoniczna!) i nie ma głupot. No i to wspomnienie z dzieciństwa…
 • Avatar
  A
  Sniper 14.04.2008 06:42
  BD Anime
  BD Anime po:
  1) to klasyka a klasyce należ się szacunek
  2) jego nie sława jest związana z rokiem powstania a szkoda bo jest naprawdę dobre
  3) Dużo krwi ale nie jakoś bardzo przesadnie
  4) Bardzo ładnie pokazany związek głównych bohaterów
  5) 5 grafika jest jaka jest trudno anime jest stare zastanawia mnie tylko dlaczego w OAV2 nie poprawiono grafiki skoro powstała cztery lata po OAV1

  6) najważniejsze:
  JEŚLI KTOŚ TO KIEDYŚ ZAGADA I BĘDZIE MIAŁ/A POJECIE O TYM ANIME TO NIECH POWIE POWSTANIE OAV3 BO PO TO ZAKOŃCZENIE Aż PROSI SIĘ O KOLEJNĄ SERIE. A skoro druga powstała po cztery latach kto wie może kiedyś wyjdzie następna.