Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

MD Geist

 • Avatar
  A
  Windir 25.04.2015 06:40
  1/10
  Pała z wykrzyknikiem, pozytywów nie stwierdzono żadnych. O niczym, kiepsko zrealizowane i z soundtrackiem pasującym jak pięść do oka. Najlepszy jest podkład muzyczny do  kliknij: ukryte . Akcja fest, wymiany ciosów itp, a muzyczka rodem z taniego erotyka przechodząca w jrockową piosenkę. Element humorystyczny:  kliknij: ukryte  :D Obejrzałem tylko dlatego, że padałem na psyk i potrzebowałem czegoś bezmyślnego na ostatnie minuty zmiany. Boję się odpalać dwójkę, ale co tam gorzej być nie może… chyba…
 • Avatar
  A
  eX 7.11.2010 06:41
  MDS
  Wg mnie soundtrack jest naprawdę niezły. Graficznie ładna produkcja. Fajne zbroje. Prawidłowe zakończenie. Bardzo zirytowały mnie natomiast „braki” – miałem wrażenie, że oglądam film z którego wycięto losowe sceny :/ Część filmu nudna a sceny śmierci to w większości zgniatanie głów (monotonia). Ogólne miałem wrażenie, że produkcja jest jakby nieukończona i brakuje w niej scen.
 • Avatar
  A
  Dawid 18.11.2008 11:31
  RLZ
  Jak dla mnie to Anime to totalny odlot. Może dlatego, że uwielbiam anime gdzie krew leje się strumieniami ;-) Fabuła tandetna ale za to w wielkim stylu! To Anime to prawdziwy HEAVY METAL a podczas oglądania z Twoich ust wydobywać się będzie tylko „YEAH!” ;-)

  Ps.
  Jako ciekawostkę dodam, że M.D.GEIST posiada świetny soundtrack.
  Pozdrawiam