Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Seikimatsu Darling

 • Avatar
  A
  moshi_moshi 19.08.2008 08:34
  Świetna zabawa :)
  Idealna rzecz dla miłośniczek shounen ai i yaoi (chociaż o „scenach” w tym przypadku można zapomnieć), które mają ochotę na coś lekkiego. To było pół godziny wyśmienitej zabawy z niezwykle sympatycznymi bohaterami, którzy zdecydowanie różnią się od typowych postaci w tego typu produkcjach. Problem panów może nie jest szczególnie poważny, ale za to taki prawdziwy… Sami panowie są piekielnie uroczy i nie sposób ich nie polubić – wyjątkowo przypadli mi do gustu przyjaciel Ogaty i jego uke.

  Kreska nie zachwyca, ale w sumie miło od czasu do czasu zobaczyć męski pairing, w którym jedna ze stron nie jest zniewieściała do granic możliwości. Poza tym, warto zwrócić uwagę na wyjątkowo śliczne SD – eczki.

  Seikimatsu Darling to ciepłe i radosne anime, które podnosi na duchu i skutecznie poprawia humor. Polecam nie tylko fankom wyżej wymienionych gatunków.
 • Avatar
  A
  Mila 15.07.2008 19:51
  sympatyczne
  Naprawdę bardzo fajna i symaptyczna produkcja shonen­‑ai. Jestem fanką tego gatunku, więc parę tytułów już widziałam, a ten wydał mi się jednym z najzabawniejszych. Oczywiście grafiki nie można porównywać do nowszych produkcji, ale w żaden sposób nie psuje ona przyjemności oglądania, szczególnie że seria OAV sklada sie tylko z jednego, połgodzinnego odcinka. Wszystkim, którym nie przeszkadza ta tematyka i mają ochotę na odrobinę relaksu gorąco polecam!
 • Avatar
  A
  monikafis123 6.07.2008 14:25
  super
  Jak dla mnie to, to anime jest super, ma dużą dawkę humoru, miło się ogląda, oczywiście jeżeli nie przeszkadza tematyka yaoi, polecam każdemu fanowi tego gatunku ;)
 • Avatar
  R
  T 4.07.2008 11:46
  Really good~
  Zgadzam się z recenzją. Naprawdę lekkie, zabawne, wyróżniające się shonen ai.
 • Avatar
  R
  Abigail 3.07.2008 21:18
  dobre i niesztampowe
  Pod wpływem recenzji obejrzałam i nie żałuję. Było rzeczywiście zabawne, a zachowanie panów takie… realistyczne, zwłaszcza w porównaniu do innych shonen­‑ai.