Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

D.C.II S.S. ~Da Capo II Second Season~

 • Avatar
  A
  Elfik 4.06.2014 13:03
  Najlepsza część. Wzruszająca, pełna emocji. I nie zgodzę się z tu niektórymi opiniami, że powinno się zakończyć na odcinku 12. W żadnym razie.  kliknij: ukryte 
 • Avatar
  A
  Noir 27.05.2013 01:50
  Bardzo fajne
  Dwa pierwsze sezony, skończyłem dawno, po dłuższej przerwie zobaczyłem, że wydaja kolejną cześć no i sobie wtedy przypomniałem, że miałem po krótkiej przerwie zacząć kolejny sezon,a tu wydali jeszcze jeden i od razu uśmiech na twarzy ooo to będzie zarwana nocka hehe. Zarwałem jak teraz widzę tylko do drugiej, ale jeszcze ostatni sezon, ale zacząłem oglądać od około 21 z krótkimi przerwami i po tym seansie brak mi słów, dlatego pisałem nie na temat :D W skrócie 10/10 bo to jeden z najlepszych animców z tego gatunku, są to bardzo rzadkie perełki, ale ważne że są :) teraz jeszcze Da Capo III :D
 • Avatar
  A
  Irys 7.08.2010 14:08
  super
  Anime jest naprawdę świetne – 10/10
  Polecam wszystkim !
 • Avatar
  A
  Altramertes 5.06.2010 17:33
  A miało być tak pięknie
  Zdecydowanie dobra seria, szczególnie w porównaniu do dwóch pierwszych, które według mnie były słabe. Co prawda brakowało mi trochę Minatsu, ale ogólnie schemat fabuły był całkiem ciekawy, a i sam wątek romantyczny rozwijał się w sposób bardzo przyjemny. Bardzo poważnym jednak zgrzytem był cały 13 odcinek, który powstał… no właśnie, po co?  kliknij: ukryte . Ogólnie rzecz biorąc seria dla mnie powinna skończyć się na 12 odcinku. Za ostatni odcinek obcinam ocenę o jedno oczko. Ale tak poza tym to niezły romansik, polecam:)
 • Avatar
  A
  wincent 2.12.2008 23:16
  Prawie udane anime
  Ten sezon będący chyba ostatnim znacznie się różni od poprzedniego. Wreszcie rozgrywa się główny wątek, ale zakończenie mi się nie spodobało jak również nie miało większego sensu. Nie chcę pisać spojlerów więc tylko powiem,że odejście tylu osób było niepotrzebne.
  Anime ma niby jakieś sceny dramatyczne, ale ani trochę mnie nie przekonywały. Tamte postacie płakały i krzyczały lecz to nie było wcale na tyle smutne żeby również na widza oddziaływało.
  Kreska bardzo ładna, muzyka również i mały plus za ciekawszą fabułę choć również trochę jej brakowało do bardzo dobrej.
  Niech będzie 8/10