Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Wellber no Monogatari

 • Avatar
  R
  Lena100 16.10.2008 18:11
  Sisters of wellber - dno
  Zgadzam się z opinią recenzenta/ki. Seria wydaje mi sie po prostu beznadziejna. Sztuczne rysy psychologiczne postaci, ich cele, uczucia. Wydawało mi się jakbym patrzyła na bandę kosmitów, do takiego stopnia nie byłam w stanie pojąć o co im chodzi. Intryg politycznych nawet nie można tak nazwać, bo byłaby to poważna obraza dla serii, które przejmują się spójnością świata przedstawionego.
  Najbardziej rozśmieszyło mnie, kiedy kościół się walił, a wewnątrz były główne bohaterki. I oto Tina wpadła na niesamowity pomysł! Przerwała linę, na której zawieszony był dzwon, który spadł, przykrył je i uchronił od deszczu gruzu i odłamków! Ale mózg! Następna scena pokazuje Tinę i Ritę tryskające szczęściem, że udało im się wyjść z opresji. Zaraz… Coś tu nie pasuje? Ano właśnie! Przepraszam, ale jak one bez niczyjej pomocy wydostały się spod gigantycznego, kościelnego dzwonu, w dodatku zakopanego pod stertą gruzu? Ale strong women! Jak na mój gust powinny tam zdechnąć z głodu. Oto najlepszy przykład racjonalności tej serii.

  Daję 2/10. Nie polecam pod żadnym pozorem, bo to coś nie ma nic do zaoferowania i zwyczajnie nudzi. Dooglądałam do końca tylko dlatego, że aktualnie nie miałam co robić, a głupio było zostawic kolejną serię urwaną w połowie, zwłaszcza tak krótką.