Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Crystal Blaze

 • Avatar
  A
  GinkoKitsune 14.03.2013 17:56
  Co prawda nie żałuje że to oglądałam ale to nie jest dobre anime. Już od pierwszego odcinka oczekiwałam na koniec, który się okazał nawet OK lecz to nie to. Ogólnie żadnej z postaci nie polubiłam ,a ten transwestyta to za każdym razem gdy się pojawiał, a było to dość często, sprawiał że się trzęsłam. Tylko ta Sara, jedyna, nawet dobra. Muzyka jak na To to pasuje. Po obejrzeniu tego zaczęłam uważać na to co oglądam. Oczywiście kto chce niech se zobaczy, ale ja nie polecam.
 • Avatar
  A
  Ima 18.02.2011 21:38
  Jestem na 6 odcinku i sądzę, że wszystko było by dobrze gdyby  kliknij: ukryte 
  No jak to z siebie wyrzuciłam mogę oglądać dalej :)
 • Avatar
  A
  Alart 4.01.2011 20:40
  no bez przesady
  Rzeczywiście sporo nielogiczności, ale sądzę że są one zamierzone. Bardzo barwne postaci, dobry klimat. Takie sobie ogólnie.
 • Avatar
  A
  blue 1.06.2010 21:16
  takie sobie , grafika monotonna i nijaka ,projekty postaci takie w stylu aby aby coś tam pokazać ,dziury w fabule , bezsens np jeśli nie chcesz aby znaleziono twoją kryjówke to najlepiej zgub pościg zmieniając domy kochanek co godzine, jeśli kogoś śledzisz to idź za nim nie musisz specjalnie się ukrywać bo i tak jest zbyt dużym idiotą aby cię zobaczyć, jeśli szukasz zaginionej kobiety co cie obchodzi jej los i starasz się robić wszystko po swojemu troche nad nią popłaczesz a jak ktoś ci pomoże ją znależć to nakrzycz na niego że się wtrąca, niektóre bohaterki pełnia role takich kłód pod nogi,a powtarzany żart „ale się boisz, nie ja się nieboje' przestaje śmieszyć o ile wogóle może ,
  jest tu zboczony doktorek ze swoją zmienna jak kameleon pielęgniarką która po godzinach lata w bieliźnie,
  główny prywatny detektyw ma tragiczną przeszłoćść i tyle wiem nikt nawet nie powiedział co się mu tam kiedyś stało ale paplali że to było takie tragiczne, jak zaczynało coś mnie zaciekawiać to natychmiast pomysł został mordowany , tworząc całą tą intryge twórcy wzieli sobie drucik pogieli w dwóch trzech miejscach nawet go nie zapętlając, a zrobili to tak że jedno silne pociągnięcie mogło rozwiązać wszystko, tak usilnie próbowali wmówić że wszczyscy tam tkwią w bagnie , ale dlaczego by się z niego wyplątać wystarczy powiedzię że już się tym nie zajmuje wszyscy powiedzą no dobra i koniec, pod koniec chciano zwiększyć tragizm ale tak im to wyszło że szkoda gadać, krwi dużo nie zobaczyłam ,
  miasto i zasady nim żądzące to jakiś idiotyzm, zresztą przez pewien czas nie chciało mi się wierzyć że jest w nim ktoś więcej niż bohaterowie bo poprostu nie było widać żadnych oznak miejskiego życia, te 12 odcinków jakoś tak przepłyneło mi bokiem i sama musiałam się mocno wysilić żeby wiedzieć o czym było,
  po całym seansie tylko jedno mnie zastanawi jak żółw może uciec
 • Avatar
  A
  Nanalu 24.08.2009 14:52
  w poszukiwaniu utraconego sensu...
  czasami człowiek rozpocząwszy jakieś anime poszukuje w nim czegoś, co sprawi, że stanie się ono niezapomniane. to nie ta historia, zapewniam was.
  zaczęłam oglądać to anime, gdyż akurat nie miałam nic lepszego na stanie. działo się to jeszcze, kiedy trwała jego emisja. nawet zaintrygował mnie pierwszy odcinek. potem już oglądałam w nadziei, że jednak znajdzie się rozwiązanie tych wszystkich tajemnic i zawiłości. srodze się zawiodłam. potrafię wybaczyć bezsens scenariusza jeśli znajduje on jakieś sensowne mimo wszystko rozwiązanie. to też nie ta historia.
  naprawdę jeśli ktoś poszukuje czegoś ciekawego do obejrzenia, niech przekopie inne serie, a jeśli nawet nie szuka sensu tylko dobrej rozrywki, to też nie pogrzebie gdzie indziej… hardcorowcy też niech zrezygnują, ta seria jest dla nikogo i w sumie najlepiej by było, żeby nie powstała. tracić czas lepiej na czymś ciekawszym.
 • Avatar
  A R
  Kira 28.11.2008 20:54
  A świnki zaczną latać
  To anime przekracza wszelkie wyobrażenia!Recenzja jest zgodna z moją opinią w 60%.Bo anime faktycznie jest pozbawione większego sensu,ale nawet przyjemnie się je ogląda.Ja dopatrzyłem się w nim tego humoru którego ie wykrył recenzujący:)Komu je polecić?Na pewno nie komuś kto szuka anime z sensem,lub fabułą ciekawą.Raczej komuś kto po serii typu Chaos;Chead czy Vampire Knight szuka czegoś do odpoczynku;)