Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Kyouran Kazoku Nikki

 • Avatar
  A
  MrKrzychu 13.05.2013 10:35
  Kyouran Kazoku Nikki
  Seria bardzo dobra, aspekt fabularny, zakręcony lecz nie odbiega od całokształtu. Graficznie również pozytywnie oceniam, co do soundtrack'ów nie najgorzej, były momenty że muzyka idealnie pasowała do danej akcji. Bohaterowie wykreowani bardzo dobrze, każda postać coś wnosi do fabuły. Co więcej pisać 9/10, polecam fanom komedii, jak i satyry/parodii typowo na rozluźnienie po pracy, bądź szkole.
 • Avatar
  A
  bassty 20.05.2011 11:19
  Owszem pewne aspekty tegoż anime zostały po prostu schrzanione,ale biorąc pod uwage ogólne wrażenie seria wypada dobrze.Konwencja lwa,meduzy,geja,śmiercionośnego robota,byłego terminatora i boginni razem jako rodziny…samo mówi za siebie.
  Absurd,głupota,chaos(w tym przypadku to pozytywy wg mnie) i najbardziej gadatliwa postać anime w historii.Dam 8 bo mimo wad to jest to komedia a od komedii wymagam aby mnie rozśmieszyła ,a seria spełniła dobrze swe zadanie.
 • Avatar
  A
  Nayabuck 9.01.2009 01:16
  Z przymrużeniem oka
  Seria, delikatnie mówiąc nie jest genialna, ale obśmiałem się przy niej do łez. Faktem jest jednak, że przed początkiem oglądania należy zamknąć mózg w sejfie. Tak by się nie czepiać szczegółów tylko chłonąć przekaz. Po prostu zmysł krytyczny może inaczej utonąć w morzu nierealności.