Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

City Hunter 2

 • Avatar
  A
  Lees 3.09.2014 01:39
  Wydaje mi się że dwójka mimo wszystko jest lepsza od poprzedniczki. Dużo więcej historii 2 odcinkowych co jest wielkim plusem, więcej Umibozu, Saeko i Makimury, a historie są chyba ciekawsze. Niektóre schematy są powielane, ale jeżeli oceniać CH2 jako samodzielne anime to wypada lepiej. Dalej to świetne kino komediowo­‑sensacyjne. Polecam!
 • Avatar
  A
  Góral 7.12.2008 10:58
  W kontynuacji serii niestety zauważyć można powielanie schematów z części pierwszej przez co trochę się męczyłem z tą serią. Nie umywa się do pierwszej IMO, ale trzymał mnie przy niej świetny główny bohater no i sporadyczne, błyskotliwe zadania. To dzięki nim co jakiś czas byłem z powrotem przykuwany do ekranu monitora.
  Anime wyróżniają ciekawi i wiarygodni bohaterowie, a także klimat podziemnego Tokyo co sprawia, że seria nie nudzi się zbyt łatwo o ile – jak wspomniała autorka recenzji, nie urządzimy sobie maratonu. Na uwagę zasługuje również genialna gra aktorów podkładających głosy pod głównych bohaterów, szczególnie chodzi mi o Akirę Kamiya, znanego jako Kogoro Mouri z Detektywa Conana. Tak świetnego operowania głosem mógłby mu pozazdrościć każdy dubbingujący artysta.
  City Hunter to pozycja obowiązkowa – wypada w końcu zobaczyć na kim wzorowali się twórcy takich serii jak Black Cat czy Get Backers.