Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Kyou Kara Maou! R

 • Avatar
  A
  Marusera 31.12.2008 13:50
  Chciałabym podkreślić, że wydarzenia z OAV nie są rozrzucone po trzecim sezonie, gdyż OAV i anime należy traktować osobno. Przykład: w OAV Yuuri spotyka Sararegiego po raz pierwszy, w trzecim sezonie anime Yuuri w ogóle Sararegiego nie zna i tez spotyka go po raz pierwszy. Wniosek: wydarzenia z OAV nie ukazują kolejnych wydarzeń po drugim sezonie anime, ani nawet mających miejsce w czasie trzeciego. OAV powinna byc traktowana jako taki „dodatek dla fanów”, który nie ma związku z anime.
  Uważam, że OAV jest świetna, ale jestem wielką fanką KKM^^ Nie podoba mi sie jednak właśnie, że druga część pierwszego odcinka to odcinek ostatni.
 • Avatar
  A
  Illparazzo 28.12.2008 19:46
  Groch z kapustą...
  ...czyli chronologiczny koszmarek.
  Zabrałem się do oglądania tej serii oav przekonany, że będzie to coś w stylu Tsubasy OAV, czyli zamknięcie jednego sezonu i zapoczątkowanie kolejnego. Niestety, okazało się, że wydarzenia pokazane w niej rozrzucone są po chyba całym 3 sezonie i w żaden sposób nie da się tego uznać za wprowadzenie a co najwyżej spojler.
  Najlepiej byłoby je oglądać w przerwach pomiędzy serią tv, a ile komuś udałoby się je prawidłowo umiejscowić.
 • Avatar
  A
  Moonlark 27.12.2008 12:08
  Marna kontynuacja....
  Dłużyzny, marne pomysły, dłużyzny, brak akcji, dłużyzny….no cóż. Nie potrafię wymienić żadnej zalety tej serii oprócz jednej – ze jest kontynuacją. Mi się bardzo spodobała pierwotna seria i bardzo miło ja wspominam…z sentymentem podchodzę więc do kolejnych odcinków. Pozostałym radzę nastawić się podobnie bo ciężko znaleźć coś pozytywnego…