Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Zettai Shougeki ~Platonic Heart~

 • Avatar
  A
  Diablo 6.12.2009 22:16
  lekki adwokat diabła
  Powiem tak. Do 4 odcinka, nawet się mi to podobało. Fakt, fabuła prościutka, ten patent z rozwalającymi się ubraniami to totalne przegięcie, ale jednak ta produkcja miała w sobie coś, co nawet się mi podobało Może chodziło o postaci Ayi? Przyznam, że ją polubiłem. Opening zresztą też przypadł mi do gustu. Ale kiedy zobaczyłem odcinek piąty, to już nie zdzierżyłem… Te fabularne sy floresy, które wymyślili twórcy by usprawiedliwić końcową lawinę zdrad zwyczajnie mnie przerosły, i zacząłem się już nieco gubić w tym kto kogo kiedyś tam zabił, a kto z kim kiedyś tam odszedł. W pewnym momencie miałem nawet problem ze zrozumieniem, bo z tłumaczenia wynikało mi że osoba zmarła 15 lat temu, pojawia się po 3 i organizuje konkurs:/ Ogólnie aż do zakończenia zastanawiałem się nad postawieniem 6. Ale już po nim, mogę dać góra 4… A i to trochę naciąganą.
 • Avatar
  A
  Terliqus 4.08.2009 22:14
  obejrzałem tylko jeden odcinek ale takie anime najbardziej lubię o uczniach którzy walczą jakby ktoś znał takich więcej (kilka znam)to byłbym wdzięczny za info.
  A co do tej serii to chciałbym obejrzeć całą bo bardzo mi się podoba.
  Jak ktoś takie anime lubi to polecam również: Ikkitousen, AirMaster, Tenjou Tenge,a zwłąszcza chodź niema tu takich fajnych lasek to jest świetna walka: Kenichi
 • Avatar
  R
  Philip 26.03.2009 19:04
  ...
  Zgadzam się z autorem 10 min widziałem resztę przewijałem i na tym skończę…
  mmm kompletne dno +
 • Avatar
  A
  cpt. Misumaru Tenchi 18.03.2009 02:46
  Nic dodać, nic ująć
  Jak w tytule. Dno, dno i jeszcze raz dno. Natomiast co do openingu – grupa Little Non ma taki właśnie charakterystyczny wokal, który mnie osobiście odpowiada. Rozumiem jednak że nie wszystkim się on podoba i szanuję to.
 • Avatar
  A
  o em dżi... 17.03.2009 16:36
  co za anime...
  sztandarowy przykład tego, jak twórcy majtkami i biustem próbują zakryć brak wszystkiego- fabuły, konstrukcji odcinków, animacyjne, a nawet muzyczne…w 100% zgadzam się z autorem- opening jest beznadziejny! W życiu nie słyszałem tak kiepskiej japońskiej wokalistki i mam wrażenie, że dostała się do biznesu tylko za bardzo piękną buzię…co i tak nie pomogło, bo krzyk w ostatniej sekundzie wskazuje na to, że ktoś nie wytrzymał tej szmiry i ją gwałtownie zdjął ;) same melodie to jakieś dziwne umca­‑umca­‑umca, bez polotu. Czas zapłakać nad straconym nad tym anime czasem.
 • Avatar
  A
  fm 17.03.2009 15:27
  plutonowe <3
  Grafika kiepawa, walki kręcone w trybie mocno oszczędnościowym i na dodatek prezentujące wyjątkowo nietypową fizykę (jak któraś z dziewcząt zostanie walnięta w plecy, to rozerwie się ubranie z przodu), o muzyce też nie warto wspominać. Seria nadaje się do oglądania głównie dla tych osób, które wybuchają szyderczym śmiechem przy scenach, w których anime przekracza granice głupoty (tak miałem przy odcinku z nauczycielką chemii i wyjaśnieniu zawiłości fabuły w zakończeniu – twórcy postanowili z ecchi zrobić chyba  kliknij: ukryte )