Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Kemeko Deluxe!

 • Avatar
  A
  vojak 8.03.2013 12:22
  Obiektywnie.
  Obejrzałem całość na dwa razy, po 6 ep dzień po dniu. Anime bardzo przeciętne, choć nie najgorzej się oglądało. Nie lubię dawać niskich ocen, ale tutaj daje 4/10.

  Dlaczego?
  - szata graficzna na średnim poziomie, nie powala ani też nie odrzuca,
  - fabuła szarpana, trochę wyrwana z kontekstu, tak też się kończy. Według mnie doczeka się kontynuacji, co mi nie przeszkadza,
  - postacie.. dość irytujący (z zachowania), bez werwy, osobowości, z deka nudni,
  - muzyka, nie licząc op/ed, które nie przypadły mi do gustu (nie oceniam ich), całkiem fajna, zwłaszcza parodiowe „Unchained Melody” – duży +,
  - elementy ecchi, komediowe jakieś były (jak na lekarstwo), więc tu ok.

  Ocena recenzenta słaba. Chwali Kemeko DX jakby to był tytuł nie wiadomo jaki a to zwykły średniak, który niczym nie zaskakuje. Oglądnąć można, bynajmniej, żeby poczuć klimat parodiowy i specyficzną wizje twórców.


  vojak
 • Avatar
  A
  Gosunkugi 2.01.2013 12:51
  Słabe
  Jeszcze nigdy nie widziałem tak irytujących postaci – szczególnie drażniła mnie dziołcha o różowych włosach, gdy pilotowała tego pokracznego robota­‑potworka. Miałem ochotę zatłuc tego, kto odpowiada za wygląd, zachowanie i głos „Kemeko”. Główny wątek niby ciekawy, ale zakończenie nic nie wyjaśniło w fabule. Plus za cycki. I to by było na tyle, wyższej oceny jak 4 dać nie mogę.
 • Avatar
  A
  hakman4 19.10.2010 14:45
  Co to jest?!
  Patrząc na recenzje ma się wrażenie,że te anime będzie miłe w oglądaniu.Oglądając ma się wrażenie,że zaśniesz z barku zrozumiałości i sensu,co wygaduje bohaterka lub potnie się za wszelką głupotę jak dobija widza.Mało jest scen ciekawych,o które można się oprzeć i obronić wstawiając choć te 5. Czasami nie patrzyłem na odcinki lub przewijałem większość nudnych scen.nie wiem dla czego bohater ma jakieś moce.I to jakie xD!
  Brak widocznie pomysłu a potencjału jakoś nie widziadłem w tym tytule. Tylko dla bardzo zdeterminowanych zobaczyć parodie.Raczej polecam Hayate Gotoku obejrzeć :)Ocena 4 do 5.
 • xraven 7.10.2010 01:21:27 - komentarz usunięto
 • drake 28.05.2009 20:15:58 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Dawid 31.03.2009 23:28
  :D ile ludzi tyle opinii :D ja oglądnąłem całe anime :) moja ocena to 8,5/10 fabuła może nie bije na głowę i przydałaby się kontynuacja serii ale jeśli chodzi o postać samej kemeko to rzeczywiści wnosi ona kupę dobrego humoru w to anime, dzięki czemu jest ono specyficzne ale do zniesienia zgodzę się tutaj z opinią ze Bije Ona Zero na głowę :) jeśli chodzi o humor :)
 • Avatar
  A
  Keii 21.03.2009 01:23
  Miało być tak głupie, że aż śmieszne, a okazało się tak głupie, że aż głupie. Niestety, po obejrzeniu trzech odcinków zrezygnowałem, gdyż tego typu abstrakcyjny humor z polewą ecchi zupełnie nie trafił w mój gust.
 • Avatar
  R
  Sword 20.03.2009 20:42
  Jedno z niewielu anime które nie dokończyłem do końca. Poprostu czuje że muszę dokończyć to co zacząłem ale oglądając ta serie… obejrzałem tylko 1 odcinek. Anime jest tak beznadziejne, że jak to się mówi „żal mi cut ściska”.
  Czytając recenzje myślałem czy autor mówi o innym anime, ale cóż każdy ma swój gust.

  moja ocena 1/10

  Usunięto wulgaryzm.
  Moderacja
 • Avatar
  A
  Cinek 20.03.2009 19:38
  Bardzo Słabe!
  To anime jest bardzo słabe. Skrajne poczucie humoru, o ile w ogóle ten humor jest w tej serii. Nie wiem dlaczego ludzie tak wysoko oceniają to anime… Postacie są wręcz irytujące. Nie podoba mi się to anime. Daje 2/10 – za kreskę i za to, że zabrało mi 2h mojego życia w trudnym momencie.

  Pozdro,
 • Avatar
  R
  Death 44 20.03.2009 13:06
  Jedno z najgorszych anime jakie oglądałem głupie nie śmiesznie i bez sensu .Nie wiem jak można było temu czemuś tak wysoką ocenę postawić. Seria z pewnością nie jest udana jak to określił autor recenzji
  • hahah 20.03.2009 13:08:07 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  topol 20.03.2009 08:02
  Dla mnie była to niestety serii ecchi, z której byłem w stanie obejrzeć 15 minut (jak prawie wszystkich tego gatunku). A czemu przesadzili z drogą krzyżową? Przecież dla ateistów oraz ludzi nie związanych z kulturą judeochrześcijańską, fragmenty ewangelii niczym się nie różnią od mitologii grecko­‑rzymskiej czy hinduizmu. Oni po prostu idą o jednego boga dalej:)