Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Happiness!

 • Avatar
  A
  Shun-Shun 12.04.2012 00:12
  prawdziwy festiwal idiotyzmu, jeśli to jest romans to w takim razie „Pulp Fiction” jest filmem familijnym. zacznę, że owszem pierwsze 2 odcinki dają szansę na to, z będzie to miły sympatyczny romansik z magią w tle. al z chwilą prezentowania kolejnych bohaterów było już tylko gorzej. Blondynie myli się wszystko dokumentnie, Haruhi sama nie wie czego chce, no ale powiedzmy że się nada. Kolega Yumy porażka chyba że kręcimy „Don Kojote i Sancho Pandę” i on dostaje rolę wiatraka. Rodzeństwo jest nawet znośne. No ale do pieca to dołożyła ta Ibuki  kliknij: ukryte . Na koniec Jun i Yuuma. Ten/Ta (wybierzcie sobie) to przykład na to, że jak facet nie ma kobity to wariuje. Natomiast ten drugi zaskoczył mnie pozytywnie swoim opanowaniem i spokojem, ale zawiódł gdy idzie o kwestie kluczowe.  kliknij: ukryte . Muzyczka słaba, kreska nawet niezła. Faktycznie jest to pozycja dla wąskiego grona.
 • Avatar
  R
  lol 5.04.2012 13:00
  "..który mógłby być ładną dziewczyną, gdyby nie był facetem.” :D:D
 • Avatar
  A
  Niunia 16.06.2009 09:00
  Mogłoby być nieco lepiej
  Obejrzałam. I w sumie już niewiele pamiętam z seansu sprzed 2 tyg. Nie zachwyciło mnie to chociaż romanse z dramatem na końcu, jakim takim humorem dobrze trawię a nawet lubię co niektóre.
  Tutaj było dość nudno, główna postać męska nic nie robi do ostatnich odcinków, które spokojnie wraz z kilkoma pierwszymi wstarczyłyby na całą serię. Główna bohaterka tez jakaś taka mało wyraźna. Muzyki nie zauważyłam w ogóle, a opening i ending przewijałam sukcesywnie. I chyba tylko moja uparta skłonność do ogladania wszystkiego do końca sprawiła że dotrwałam do jakże dramatycznych wydarzeń końcowych. I chociaż zwykle takie końcówki ratują obraz sytuacji, tak tutaj za dużo nagromadzone było newsów, wyjaśnień naraz, można było widza zaznajamiać z nimi wolniej, wcześniej, akcji by to zrobiło dobrze. Ocena? Złe całkiem to nie było, myślę że 6/10 będzie ok.
 • Avatar
  A
  Cody 6.05.2009 18:47
  W tym anime podobała mi się przede wszystkim muzyka. A co do samego serialu, to trzeba napisać, że Happiness ma coś w sobie, ale nie jest dziełem wybitnym. Obejrzeć po prostu, bo to ciekawa pozycja.

  Czy Recenzent Costly, może określić stopień skali przyjemności,jaki osiągnął oglądając Happiness!?
  • Avatar
   Costly 6.05.2009 20:01
   Heh, nie jestem pewien, czy mogę to zrobić – ale zapewne najlepszym odwzorowaniem tego jest po prostu ocena jaką wystawiłem temu tytułowi.