Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Heat Guy J

 • Helplease! 29.11.2009 19:23:34 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Yume 12.06.2009 19:23
  Bardzo, bardzo dobre
  Bardzo dobra seria sensacyjna, obejrzałam w 2 dni, nie mogąc oderwać się ani na chwilę. Najwięcej punktów za fabułę, która do końca nie ujawniła głównego złego. Bohaterowie prześwietni, zwłaszcza Boma i Szogun.
  Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy lubią szybką i zdecydowanie niepłytką akcję.
 • Avatar
  A
  Luk 13.05.2009 11:30
  Nie najgorsze
  Nie najgorsze, nie najgorsze ale też niezbyt zachwycające. Fabuła ciekawa jednak momentami strasznie dziecinna postacie też niezbyt realistyczne jak na mój gust. Ogląda się ciekawie 7 można dać.
 • Avatar
  A
  Akira 12.05.2009 22:09
  Z zapartym tchem...
  Na anime to miałem dużą chrapkę, od momentu gdy dowiedziałem się że stoją za nim twórcy „Cowboya BeBopa” (tak samo za muzykę – jest genialna!). Niestety kilka anime wcześniej, nieco się rozczarowałem „pewnymi seriami” (DARKER Than Black, BLood+ i inne) więc do tej podchodziłem jak bezdomny do psa w ciasnej uliczce. I… oglądałem z zapartym tchem. Pierwsze odcinki zapowiadały wiele dobrego, ale jak mówi przysłowie „nieważne jak się zaczyna tylko jak się kończy” no i… byłem już „ciut” sceptycznie nastawiony do „tajemniczych anime”, więc z wydaniem wyroku no Heat Guy J czekałem do ostatniej minuty. Oglądałem je do ostatniej minuty z zapartym tchem i… tym razem nie zawiodłem się. Co prawda jest kilka rzeczy które mi nie „przypasiły” ale to drobiazgi. Jak autor recki napisał, postacie są dobrze zarysowane, muzyczka genialna (co jakiś czas słucham jej, tak samo jak z Cowboya ;3), fabuła zaś jest wisienką na szczycie ciasta – mógłbym w szczegółach napisać co i jak ale autor to już zrobił to raz, dwa to obejrzyjcie sami. Polecam! Jak dla mnie mocna 9/10 :)