Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Eiken

 • Avatar
  A
  Pazuzu 4.04.2013 21:56
  To mi się będzie śniło po nocach
  Jako koszmar. Przysięgam, widywałam mniej obsceniczne hentaie. Nic, tylko ciągłe jedzenie bananów, najazdy na tyłek, jedzenie bananów, najazdy na cycki, jedzenie bananów, najazdy na tyłek i cycki w rozbryzgach jogurtu i jedzenie bananów… i do tego te monstrualnych, karykaturalnych, anormalnych rozmiarów cycki – w ręcznikach, kostiumach kompielowych i bez niczego. Coś przerażającego.
  Do tego w połowie drugiego odcinka drastycznie zmieniła się kreska, może i na ładniejszą (odrobinę), ale bardziej statyczną, co zaowocowało masą lazy animation.
  Czy polecam? Nie i nikomu. Ani amatorom cycków (są po prostu beznadziejne), ani amatorom macanki (bo co za dużo, to niezdrowo, z resztą i tak była koszmarnie zanimowana), ani fanom komedi (monstrualnie nieśmieszne), ani echi (zbyt brzydkie), ani kobietom (choć nie, my możemy się pośmiać z sposobu animowania cycków – zamiast tkanki galaretka), ani facetom (bo naprawdę lepiej sięgnąć po hentaica), ani nawet miłośnikom złych anime (jak ja). Zdecydowanie zmarnotrawiona godzina.
 • Avatar
  A
  Arolek 24.02.2013 19:26
  Wielkie WTF!
  Serie obejrzałem tylko z jednego powodu. Na youtube robię recenzje najgorszych anime jakie widziałem a to klasyfikuje się do „spal to z trzy razy dla pewności”
 • M.A.D.Z.I.A. 29.08.2010 00:06:17 - komentarz usunięto
 • Avatar
  R
  kate 18.05.2009 20:32
  Chciałabym wyrazić swój podziw dla recenzera, który postanowił swój cenny czas poświęcić dla obejrzenia i ostrzeżenia innych widzów ;) A moja opinia? Anime to jedna wielka pomyłka. W godzinie czasu nie wydarzyło się absolutnie nic, co byłoby albo śmieszne, albo ładne, albo nie budziło niesmaku. Czy to ja jestem już zbyt krytyczna? Jedyną zaletą tego anime jest to, iż jest ono na tyle krótkie, że jedną godzinę można na to zmarnować i potraktować to jako wydłużony sen w weekend. A tak? Okropieństwo.
 • Avatar
  A
  Canis 16.05.2009 02:01
  Trochę mnie zaskoczyło, jak ujrzałem Eiken na stronie głównej, nie wierzyłem aby komukolwiek chciało się o tym pisać. A moja opinia o tym anime? Dno dna i 5 metrów mułu. Przez długi czas pierwsze miejsce wśród najgorszych anime jakie oglądnąłem zajmowało Hanaukyo Maid Team, nie wierzyłem, że kiedyś oglądnę coś gorszego, ale Eiken zdetronizował pokojówki. Lubie fanserwis, ale kogo może rajcować coś takiego?
  W przypadku Eiken 1/10 to naprawdę wysoka ocena.
  • Avatar
   Hardkor 17.05.2009 02:04
   Wbrew pozorom, jest dużo gorszych anime od Hanaukyo Maid Team, nie tylko Eiken.

   A jeśli chodzi o samo Eiken:
   Choć jest to tak krótka „seria”, po obejrzeniu 1­‑go odcinka, nie miałem już najmniejszej ochoty oglądać 2­‑go (czego nie uczyniłem do dnia dzisiejszego).
   Osobiście nie mam nic przeciwko fan serwisowi (od czasu do czasu lubię „se popatrzeć na kreskówkowe laski”), ale tutaj był on obrzydliwy.
   Wiem, że prawdopodobnie taki był cel twórców, ale w takim razie:
   DO JAKICH ZBOCZEŃCÓW KIRROWANE JEST TO ANIME?!?
   Dodatkowo, scenariusz (jaki scenariusz?) jest idiotyczny, wszystkie postacie to różne wyobrażenia na temat kretynów, a… w sumie tyle wystarczy.

   Może gdyby wypalić znaczną ilość pewnego zioła, którego nazwy tu nie wymienię :) „seria” byłaby znośna, ale szczerze mówiąc wątpię.

   Moja rada: OMIJAĆ!!!