Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Shikabane Hime: Kuro

 • Avatar
  A
  Trzmielu 4.01.2015 21:41
  ech
  Niestety muszę stwierdzić, że mnóstwo recenzji, które tutaj przeczytałam, nie jest adekwatne do oceny anime. Nie mi tylko o serię Shikabane, ale o większość recenzji. Moim zdaniem recenzent nie potrafi oddać treści anime i naraża się na pośmiewisko czytelników.
  Shikabane Hime Aka jak i Kuro może do ideałów nie należą i mają swoje wady, jednakże myślę, że powinno się je obejrzeć i serdecznie polecam.
  • Avatar
   Daerian 4.01.2015 21:55
   Re: ech
   Proponowałbym więc podać jakiekolwiek zalety polecając tę serię.
 • Avatar
  A
  Sisi 19.09.2010 23:40
  ...
  Jejku, znowu ocena tego anime jest przesadna – tak jak ocena poprzedniej serii. Ludzie, to anime wcale nie jest aż takie złe i nudne! Mnie obie serie zafascynowały, szczególnie bohaterka Makina.. jest fascynująca, oraz Hokuto.. – jej osobowość mnie zaciekawiła. Ja tam bardziej wolałam czasy, jak Keisei był Zakontraktowanym Kapłanem Makiny i ogólnie pierwsza seria, no ale druga nie była tez zła – wręcz przeciwnie. W drugiej serii mnie wstrząsnęła cala prawda o Shikabane Hime, dlatego warto po nią sięgać i lepiej po obejrzeniu przeczytać tą ową recenzje. Tyle napisze. Polecam ją, komu się spodoba to anime – to się spodoba. Komu nie – to nie .

  Ps. Oczywiście każdy ma inny gust, oraz prawo do wyrażenia swojego zdania, ale bez przesady. Seria nie jest za taka zła.
 • Avatar
  R
  zarakun 4.11.2009 14:22
  lol
  to anime jest co najmniej ciekawe a recenzja jest bes sensowna
 • Avatar
  R
  kot 5.10.2009 02:31
  ja w kwestii zakończenia.
  jest urwane bo jak się dowiedziałem był i wyszedł 13 odcinek (i jak dobrze zrozumiałem tylko ten jeden jest na nowym dvd) więc pewnie tam dopowiedzą to co powinni.

  p.s. też mam swoje ulubione rodzaje i gdybym miał oceniać np. romanse to pewnie za fabyłe też bym im 1 dał bo nie kręcą mnie wogle takie produkcje, więc myślę, że jednak trochę za dużo subiektywnych odczuć miał recenzent
 • Senzen 20.07.2009 08:41:14 - komentarz usunięto
 • Vitharis 16.07.2009 08:39:12 - komentarz usunięto
 • Avatar
  R
  aneski 14.07.2009 14:27
  Nie zgadzam się z tą recenzją - uważam, że anime było conajmniej dobre
  Owszem też byłem nim zawiedziony, ale jak dla mnie wystawianie oceny niższej niż 6/10 jest delikatnie mówiąc dziwne. Anime co prawda jest dosyć nieudane w sensie rozwoju fabuły i akcji, ale to nie znaczy, że gorszych nie ma. Już można podwyższyć ocenę za trochę fanserwisu co się tam znalazło i nawet ciekawy pomysł na fabułę.
  Rozumiem, że takie recenzje to subiektywne opinie, ale ja zawsze jak oceniam anime i nawet bardzo mi się nie podoba to przynajmniej staram się zauważyć pozytywy, a nie oceniać na zasadzie, że jak anime nie poszło po mojej myśli to ma od razu 1­‑2/10.
  Najwięcej zastrzeżeń co do anime to mam odnośnie nędznych pojedynków jak również to, że wyglądało to tak jakby tylko główna bohaterka walczyła z wrogiem co było denerwujące.