Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Polcon 2018

Komentarze

Digital Juice

 • Rulu 21.12.2016 23:15:25 - komentarz usunięto
 • Avatar
  R
  asfr 2.11.2009 18:15
  Kin Kitto to taki swoisty przedwczesny zwiastun Tojin Kit z antologii Genius Party beyond, aż szkoda nazywać tę odrobinę animacji potworkiem, tym bardziej że późniejsza krótkometrażówka jest bardzo ciekawa zarówno graficzie jak i fabularnie.
 • Avatar
  A
  THeMooN 2.11.2009 10:23
  Z czystej ciekawości
  ... jeśli kogoś takie wariacje interesują to 20 minut to wcale nie dużo ale i tak jest to czas stracony. Każda opowiedziana tu mini historyjka jest głupia, bezsensowna i nie warta głębszych przemyśleń. Jedynie graficznie jest to coś ciekawszego, ze względu na bardzo nietypową animację. Jest to bardziej zabawa jakiegoś grafika niż próba pokazania ciekawej kreski. Tak czy inaczej 20 minut wyrzucone w błoto. Absolutnie nie warte obejrzenia. Tak jak i większość innych produkcji z tego pożal się Boże studia.

  3/10 ze względu na nietypową grafikę reszta to dno!
  • Avatar
   kapplakk 19.01.2010 22:46
   Re: Z czystej ciekawości
   Tak jak i większość innych produkcji z tego pożal się Boże studia.

   Wygłaszanie takich opinii na temat studia, które wypuściło tytuły takie jak Mind Game, Tekkonkinkreet czy Steamboy to, delikatnie mówiąc, skrajna ignorancja i lekka nieznajomość tematu. I nie sądzę, żeby kilka słabszych krótkometrażówek (czy taki np. First Squad) aż tak bardzo rzutowało na na całą twórczość tego studia.