Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

White Album 2nd Season

 • Avatar
  A
  nietakisobie 22.01.2014 08:37
  Mi sie bardzo podobalo. Przynajmniej wzbudza jakies emocje a ja juz mam dosyc komediowych anime z gagami poruszajacych temat szkolnej milosci gdzie akcja 99% czasu dzieje się na terenie szkoły. Mi brakuje anime mniej slodkich i poruszajach takie tematy,gdzie nie ma za wiele humoru i caly czas czuc atmosfere przygnebienia. Oby bylo wiecej takich anime. Kto nie lubi niech nie tyka bo slodyczu tu nie znajdzie. Kto lubi powazniejsze tematy i potrafi scierpiec wybryki bohatera to jak najbardziej polecam jako ze emocji w tym anime nie brakuje.
  • Avatar
   BAT 17.09.2016 15:48
   Też mi brakuje takiej atmosfery w romansach.
   Witaj w klubie.
 • Avatar
  A
  Jared 31.10.2013 21:21
  White Album to delikatniejsza wersja School Days. Nie polecam tego największemu wrogowi. Omijać szerokim łukiem.
  • Avatar
   Hiromi 1.11.2013 03:04
   Podobieństwo do "School Days", z której strony?
   Czyste oszczerstwo, zupełnie inna tematyka, dojrzalsi bohaterowie, brak rozlewu krwi i ogromnego dramatyzmu. Każdego bohatera da się polubić, no może prócz Yuki, ale to tylko moje własne wrażenia. W nowej wersji atmosfera jest delikatniejsza, a postać Kazusy pociąga swą tajemniczością. Każdy ma prawo zapoznać się z obiema „wersjami” anime „White Album” osobiście, co tydzień wyglądam niedzielnego wieczoru, ponieważ pojawia się kolejny odcinek.
 • Avatar
  A
  Diablo 25.03.2012 12:10
  No proszę.
  Kurcze, drugi sezon naprawdę da się oglądać! Co prawda bez rumieńców podniecenia na gębie, ale w porównaniu z pierwszym sezonem jest naprawdę znacznie lepiej i podziwianie perypetii bohaterów już tak nie boli. Choć fakt, że końcówka taka, że człowiek ma ochotę sobie po tym całym męczeniu się palnąć w łeb. Ale za to wynagradza to piosenka Yuki i Riny z festiwalu Wenus…
  • Avatar
   Hiromi 30.09.2013 02:53
   Re: No proszę.
   Jak ja nie ciepię otwartych zakończeń, co się stało z Misaki, napisała artykuł, wyznała ponownie, co czuje, rozdział zakończony. Spodobał mi się motyw w usunięciem ciąży, głupi Takeru myślał, że go wykorzystała i odeszła, a to jego ojciec ją wygnał i zmusił do aborcji, dobrze zrozumiałam? Pękałam ze śmiechu z Akiry, co za fajtłapa, Toya zawsze było o krok przed nim. W sumie oba sezony oglądałam z zapartym tchem, dziwne prawda. Fantastyczna była Jajoi, zgrywała twardą i nie zależną, ale tak na prawdę kłamała sobie w żywe oczy. Podobało mi się i to nawet bardzo, teraz czekam na reaktywacje w postaci nowego anie o tym samym tytule, ale mają być inni bohaterowie.
 • Avatar
  A
  Liquid.pl 17.04.2010 12:46
  1st sezon ok, 2nd no go
  pierwszy sezon mi sie podobal, ale drugi juz byl totalna porazka, zrobili z tego mode na sukces.

  Najlepiej w ogole tej serii nie tykac.