Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Buzzer Beater

 • Avatar
  A
  ja1 16.02.2013 21:02
  słabizna
  Fabuła mizerna. Muzyka słaba (opening to jakaś kpina). Grafika jest przeciętna, ale już sama animacja to dno i dziesięć metrów mułu. Dobrze, że to było tylko 13 odcinków, bo ze mną i moją żelazną zasadą „jak coś zaczynam, to i kończę” byłoby naprawdę krucho.
  Dla kogo? Chyba tylko dla zapalonych fanów koszykówki, ale tytuł można sobie śmiało odpuścić i jeszcze raz (lub pierwszy) sięgnąć po Kuroko no Basket i – klasycznego już – Slam Dunk'a.
  NIE POLECAM…
 • Avatar
  A
  Izumida 6.07.2010 13:54
  Hmm
  Cóż można napisać o tym anime przeciętniak i to jaki, nie zobaczyłem tu nic, zresztą nie spodziewałem się zbyt wiele po tym tytule, marna komedia z gagami latającymi nisko podłogi, animacja leży i to bardzo jak na rok 2005, jedyna kasa poszła na postacie żeby wyglądały jak tako reszta leży i to bardzo. Odległe tła nieruchome takie nijaki. Muzyka jedynie edng da się słuchać. Jedyne komu mogę polecić te anime, tylko dla maniaków kosza, innym odradzam szkoda czasu na takie słabe anime bo są o wiele lepsze.
  • Avatar
   Emi 23.08.2010 10:10
   Re: Hmm 2
   Może i są lepsze, rzeczywiście- z animacją się nie popisali.
   Muszę się nie zgodzić ze stwierdzeniem „tylko dla maniaków kosza”, otóż mogę potwierdzić na własnym przykładzie, nie lubię kosza a jednak mi się spodobało.