Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Nejiro 9

Komentarze

One Piece: Dead End no Bouken

 • Avatar
  A
  cathbanned 21.09.2011 08:01
  Zdecydowane: tak!
  Nie wiem, jaki poziom mają następne kinówki z „One Piece”, ponieważ jak na razie nie mam czasu ich oglądać, ale „Dead End no Bouken” jest (jak na razie) jedynym animowanym filmem, który naprawdę mi się podobał i całość obejrzałam bez pomyślenia „No kiedy się to wreszcie skończy?” (może, dlatego zaraz po obejrzeniu i pod wpływem emocji, wystawiłam ocenę 10). Zdecydowanie polecam obejrzeć wszystkim fanom One Piece, bo na pewno nie będą zawiedzeni. Przynajmniej ja nie jestem.
 • Avatar
  A
  War'yun 4.05.2011 15:43
  Całkiem fajny film, choć w pierwszej trójce się nie znajduje; te miejsca zajmuje Strong World, Omatsuri Danshaku to Himitsu no Shima i Norowareta Seiken, w takiej kolejności.
  Ale wracając do powodu dla którego coś piszę: czy tylko mi główny zły przypomina karykaturę Schwarzeneggera?
 • Avatar
  A
  Chudi X 4.05.2011 06:12
  Moja ulubiona kinówka One Piece. Znalazłem tutaj wszystko, co powinien zawierać dobry film ze Słomianymi. Przygoda, akcja i humor. Ending bardzo mi się spodobał i to właśnie dzięki niemu sięgnąłem po pozostałą twórczość zespołu Bump of Chicken, który jest obecnie na pierwszym miejscu mojej listy japońskich wykonawców.
 • Avatar
  A
  Jarmac1 10.02.2011 17:36
  Świetne
  Pierwsza porządna kinówka, ze Słomianymi. Wcześniejsze były średnie (oprócz 3­‑ki która była tragiczna). Dla każdego fana OP pozycja obowiązkowa. Polecam też każdemu kto zna w miarę realia Grande Line, nie będzie się nudził.