Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Canvas 2 ~Nijiiro no Sketch~

 • Avatar
  A
  King 9.02.2017 06:14
  Sama końcówka to najgorsza możliwe zakończenie. Po prostu popsuło całe wrażenie serii, tak jak aby ktoś był pod irytowany i stwierdził, że popsuje widzą odbiór całości. A tak było naprawdę ok.
 • Avatar
  A
  Diablo 30.03.2012 22:05
  Cudo
  Według mnie naprawdę świetna seria, mająca oczywiście swoje wady które recenzent zresztą bardzo dobrze wyłuszczył, ale mimo to Canvas i tak bardzo się mi podobał. A na koniec się, psia kość, popłakałem… Oczywiście można psioczyć na fragment „po napisowy” ale nie powiedziałbym, że jest on aż taki tragiczny. Choć nie przeczę, że na tle całość jest kontrowersyjny.
 • Avatar
  A
  harnassc 12.10.2010 02:20
  :(
  anime oglądałem do końca, ale końcowe odcinki mnie wkurzały, i nie mogę w to uwierzyć jak spieprzyli zakończenie. anime ogólnie fajne, ale odradzam oglądać ostatni odcinek po napisach końcowych!! jak już jest napisane w innym komentarzu zakończenie tego anime psuje wrażenie całości!!
 • Avatar
  A
  Playboy 27.01.2010 22:43
  Szybki jestes Costly, jakie tanuki jest szybkie…

  Osobiscie anime srednio mi sie podobalo, po 14 odcinku stwierdzilem ze nie wytrzymam i obejrze ostatni, moze mi to pomoglo?Nie poznalem tragicznej przeszlosci, tragicznych wydarzen. Koncowki mogli sobie darowac, podchodzi pod pedofilie… nadal mam ten przerazajacy obraz przed oczyma
 • Avatar
  A
  pher 27.01.2010 10:01
  Miłe wspomnienia, ale...
  Z Canvas 2 wiążą się mi miłe wspomnienia, ale przytaczając ten tytuł nie można nie wspomnieć o zakończeniu, które choć zamyka główny wątek, dla wielu widzów może być niesatysfakcjonujące i popsuć wrażenie całości. Tak było ze mną, i czytając opinie na wielu forach zauważyłem, że wcale nie jestem w mniejszości. Mimo wszystko polecam.