Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Polcon 2018

Komentarze

Seikai no Senki II

 • Avatar
  A
  Collision 14.01.2012 16:38
  Czegoś brakowało
  Piszę swojego pierwszego posta na tanuki heh.
  Obejrzałem już Crest i Banner I&II i moje wrażenia:
  Seria ta jest po prostu nudna,żadnych zwrotów akcji,jako że jestem po stronie wolnej ludzkości zawsze irytowało mnie że Abn wygrywają w każdej bitwie.Chciałbym aby było więcej nowinek technologicznych,najlepiej gdyby wrogowie Abn opracowali technologię tworzenia wormholl,albo zbudowali jakąś mocna broń która można by wygrać bitwę­‑np pancerniki,okręty pod­‑przestrzenne/z technologię maskowania,a nie ciągle miny miny i miny!!!I nie było żadnego rozwoju broni.
  Wkurza mnie ciągłe pokazywanie Abn,ich dowódców i statków,chciałbym aby swój czas miał sojusz­‑w tedy można by wyrobić sobie opinię.Czekałem aż szlag trafił bliźniaków,sekutnice,ale przeżyli!Anime oglądałem tylko dla statków,a mało było tego serwisu.Trochę dziwne że nie było myśliwców i mecha!A przydałyby się i to bardzo.W Gunbusterze były piękne statki,o wiele potężniejsze i świetna muzyka,a tutaj nic.narrator na początku chyba po rusku gadał XD
 • Avatar
  A
  gilgamesz2 2.03.2011 21:50
  tragedia czy nuda
  nie rozumiem tych wszystkich wysokich ocen, to anime nie wyróżnia się niczym ciekawym ani historii ani postaci. Więc pytam jeszcze raz skąd takie wysokie oceny.
 • Avatar
  A
  hakman4 27.02.2010 09:26
  dobre....
  Dobra kontynuacja pierwszej serii.Miłość w trakcie zagorzałej wojny gdzieś w odmętach kosmosu.Wiąż mnie zachwycało to,że dla tej serii stworzono język.Muzyka jest świetna i wprowadzała mnie w świat międzygalaktycznej wojny.Zadowalało mnie elokwentne rozmowy jakie prowadzili Abh bez takiego zabarwienia emocjonalnego jak to robili zwykli ludzie.
  Jinto! -obija mi się w wspomnieniach jak wołała bohatera Lafiel.Szkoda,że w naszym kraju nie jest znana ta seria.Dla fanów fantastyki, ale też tych znudzonych oglądaniem sztampowych romansów.
  Polecam!!!
 • Avatar
  A
  Nanami 13.03.2008 15:58
  Pozytywnie pozytywna
  W sumie dziwie się, że seria raczej mało znana. Jak dla mnie posiada w sobie „to coś”. Postaci teoretycznie są sztampowe, ale są jednocześnie zaprzeczeniami sztampy i twardo trzymają się swoich poglądów – jak choćby Lafiel. Jak dla mnie to właśnie Abh są jedną z mocniejszych stron serii – widać w nich ludzkie odruchy, ale są jednocześnie zupełnie inni nie dość, że od innych nacji, to na dodatek miedzy soba również. Zdawałoby się, że po dwóch seriach już conieco o nich się wie – a tu kropelka w morzu! I jeszcze dobry chwyt jako przedstawienie od drugiej strony „tych złych kosmicznych bezwzględnych najeźdzców”. Aż żal, że jeszcze tylko OAV do obejrzenia! Przywiązałam się niesamowicie do Lafiel i Jinto.
 • Avatar
  A
  Kelly 19.03.2007 10:51
  świetne anime świetne walki
  Bardzo lubię cały cykl Sekai no Senki. Po pierwsze walki w kosmosie to naprawdę walki, nie zabawa, ale zdrowa, brudna tłuczka, w której dla przeciętnego żołnierza, czy nawet dowódcy statku największy sukces polega na tym, żeby przeżyć. Po drugie postacie super. Drugoplanowe naprawdę fajne, a głównych bohaterów po prostu da się polubić.