Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Lupin III vs. Meitantei Conan

 • Avatar
  A
  Lees 25.07.2014 20:12
  Uwaga TRAP!
  Jedna z najgorszych produkcji z udziałem Conana. W przeliczeniu na serię TV całość trwa 4 odc. (czyli całkiem sporo) a wlecze się niemiłosiernie. Nie przypominam sobie żeby jakiś odcinek TV mnie tak znużył jak to. Intryga do bólu przewidywalna a akcja totalnie w żółwim tempie. Odradzam, jeśli ktoś chce wziąć na spróbowanie przed serialem. Nie zachęci, powiem więcej wręcz odstraszy od oglądania DC i Lupina. (mnie odstraszył od tego drugiego) Dziwie się o tyle bo Kaito Kid w świat Conana wszedł idealnie, kejsy z jego udziałem są po BO i Hattorim(tu się można akurat kłócić) najlepsze i najbardziej emocjonujące. W porównaniu z nim Lupin jest prowincjonalnym watażką. Aż się boję zerkać na ten nowszy film­‑crossover.
  • Avatar
   tamakara 26.07.2014 16:20
   Re: Uwaga TRAP!
   Cóż. Ja, jako fanka Lupina, sięgnęłam po ten film z nadzieją, że Conana po prostu jakoś przecierpię. Było ciężko. Te dwa tytuły po prostu do siebie nie pasują.
   • Avatar
    Amarette 17.08.2014 12:29
    Re: Uwaga TRAP!
    cóż ja jestem akurat wielką wieloletnią fanką obu XD ale nawet mnie było chwilami ciężko, głównie dlatego, że moje nadzieje i oczekiwania kompletnie rozmineły się z wykonaniem i ostatecznym efektem.

    Mając dwa tak świetne tytuły mogło zostać stworzone coś naprawdę niecodziennego.

    Niestety, tak jak w recenzji zmarnowano pomysł i nie wykorzystano jego potencjału, aż szkoda :(
 • Avatar
  A
  Marta001 2.11.2013 09:34
  Special obejrzany po polsku!
  Nasz polski światek Detektywa Conana rozrósł się na tyle, że mogłam obejrzeć Lupin III vs. Detective Conan z polskimi napisami. Choć nie jest to jakiś wielce odkrywczy special, jest naprawdę przyjemny i miło się go ogląda :)
  Polecam fanom i nie tylko!