Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Youkai Ningen Bem [2006]

 • Avatar
  A
  Ewka 10.07.2010 22:15
  płakałam na końcu… świetne
 • Avatar
  A
  Torren 23.05.2010 19:15
  To anime było kompletnym przypadkiem. Obejrzałam jeden odcinek na jetix i już mi się spodobało. Oglądałam je co wieczór do końca, ale niestety. trafiłam na (chyba) 19 odcinek, więc za dużo nie obejrzałam. Spróbuję dodać recenzję.
  • Avatar
   SixTonBudgie 23.05.2010 19:57
   O Hyperze...
   Nie wiem skąd ten Jetix się wziął, bo, jeśli już, to powinna pojawić się tu nazwa ZigZap, a właściwie Hyper – tam właśnie Humanoid Monster Bem był emitowany. Sprawa kolejna – emisja tego tytułu została zakończona (licencja opiewała na cztery wyświetlenia, a wszystkie one miały już miejsce), więc na tym kanale nie dokończysz już oglądania. Znajomość odcinków od 19 do 26 do trochę za mało, by móc napisać rzetelną recenzję.
   • Avatar
    Torren 24.05.2010 22:24
    Re: O Hyperze...
    No i? Nie mam (chyba) Hypry, a zig zap NIE oglądam. Poza tym, i tak nie wstawię recenzji (chyba, że w komentarzu) bo mi coś się popsuło no i tyle. Poza tym wiesz, recenzję mogłam sobie napisać na tym co obejrzała+recenzje z innych stron+ komentarze+pozostałe rzeczy+opisy odcinków i tak dalej. Może i nie będzie najlepsza, ale to co? Może lepiej taka niż żadna. A może na czymś innym obejrzałam, no i? Mogłam się pomylić, gdyż nie powiem że oglądałam, parę dni temu, ale wiele zawdzięczam temu anime. GDYBY NIE TO, CHYBA BYM NIE POWRÓCIŁA DO ANIME I MANGI. Kiedyś zobaczyłam jeden tytuł na macie do tańca (mam z openingami i endingami i nie wiedziałam) i tak zaczęłam oglądać anime. Obejrzała z 4 anime(jedna seria miała 50 odc.) i przestała na okres powyżej pół roku. Gdyby nie to anime, które przez PRZYPADEK obejrzałam w telewizji nie wróciła bym do anime.
    Poza tym Nie chce mi się przeglądać około 1000 kanałów w poszukiwaniu Hypry, bo i tak telewizji nie oglądam, chyba, że na Housa lub coś takiego czasami.
    Ps. Sorka za niemiłe fragmenty, ale właśnie skończyła Tokyo mew mew, więc mogę być trochę nie miła. To co oglądam wpływa na to co lubię, jem, i samopoczucie. (No i to co piszę) Więc Gomen.
    • Avatar
     Torren 24.05.2010 22:25
     Re: O Hyperze...
     Jak chcesz to sam napisz recenzje i wstaw. To było by dobre wyjście.
     • Prox 8.06.2010 14:20:03 - komentarz usunięto