Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Futari wa Precure

 • Rhapsody 16.03.2014 00:52:28 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  ♥_Domi_♥ 6.03.2014 10:38
  Pierwsze Precurki :3
  Bardzo mi przypadły do gustu i są zaraz po HeardCatch Precure :) Dobre anime na nudę
 • Avatar
  A
  nagisa 27.08.2013 20:58
  uwagi
  tutaj recenzent wytyka brak oryginalności , a w tych nowszych seriach przymróża na to oko . próba zniechęcania przynosi odwrotny skutek
 • Avatar
  A
  Cure Twilight 15.12.2012 19:28
  Fanka Precure
  Ja jestem wielką fanką Pretty Cure ^o^. Kocham to po prostu i dla mnie te schematy kompletnie nie mają znaczenia. Po prostu mam na punkcie cure'k świra, mimo, że mam 15 lat xd. Tej serii nie oglądałam, tylko pierwszy odcinek i chyba zabiorę się do niej gdzieś na końcu, bo akurat nie przepadam za staro wyglądającymi kreskówkami.. Po prostu graficznie te najnowsze serie zdecydowanie się różnią.. Ale to moje chore zdanie, mam dziwne wymagania o.O.
 • Avatar
  A
  Agathe 9.02.2010 10:59
  Magiczne dziewczyny
  Pretty Cure są dość sympatyczne zresztą lubę ten gatunek. PreCure to bobre anime na weekend :D. Zresztą są dwa razy lepsze niż wszystkie następne serie PreCure a już te najnowsze wogóle mi się nie podobają Przycody Nagisy i Honoki był moim zdaniem najfajnejsze.
 • Avatar
  A
  Iv 6.02.2010 21:12
  Anime
  Bardzo dla dzieci… Jestem dorosła i niebardzo mi przypadło to do gustu. Ale w takiej sytuacji staram się oglądac to „oczami dziecka” przybrać podobne odczucia i uważam, że jak dla dzieci to będą miały frajde jak my gdy leciała Czarodziejka z Księzyca.
  Ale ogólna ocena anime: technicznie średnie.
 • Avatar
  R
  tivres 6.02.2010 13:46
  Źle ocenione anime
  Po pierwsze i najważniejsze recenzent powinien zrozumieć, że jest coś takiego jak przeznaczenie wiekowe.
  Jeśli dane anime recenzuje (ogląda) osoba o wiele starsza to szansa na negatywną ocenę jest dużo wyższa niż jeśli anime ogląda osoba w odpowiednim wieku.

  Jest to magical girl głównie przeznaczone dla dzieci czyli nawet nie młodzieży.
  Owszem jest schematyczne i dosyć płytkie, ale to nie znaczy że słabe. Ma za to ładną oprawę graficzną i muzyką.
  Nie wszyscy oglądają masowo anime i wszystko wydaje im się powtarzane.

  • Avatar
   J.K 12.02.2011 20:58
   Re: Źle ocenione anime
   Ba, słuszne uwagi. Sztampa sama w sobie nie musi być wadą (tak samo jak oryginalność nie musi być z automatu zaletą). Teraz zalewają nas anime z tsundere w roli głównej. A powiedzmy sobie szczerze, że tsundere są przeważnie bardzo do siebie podobnie. I jeśli się je lubi, to nawet obejrzenie 20 anime z tsundere, nie spowoduje obrzydzenia. Ja natomiast wolę anime nawet niewyróżniające się, choć sprawnie zrobione np. pod względem poprowadzenia fabuły, muzyki, czy postaci, które potrafią nas zaaferować swoimi losami, niż produkcję mocno wadliwą, za to z wyrazem. Przy pierwszym przypadku piszemy że to „rzemieślnicza robota” przy drugim „zmarnowany potencjał”. A nic tak nie boli jak zmarnowany pomysł. Ale podoba mi się styl Avellany. Widać, że to weteranka w swym fachu.