Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Hidamari Sketch x 365

 • Avatar
  A
  Kysz 23.04.2017 11:16
  Poziom utrzymany
  Druga seria utrzymuje poziom pierwszej, co jest zdecydowanie informacją najważniejszą.^^ Do tego dostajemy w niej wydarzenia dziejące się przed tym, co dane nam było poznać w poprzedniej części. Odkrywają się przed nami te rzeczy, do których bohaterki nawiązywały wcześniej. I tak, jak już pisałam w komentarzu do tamtej serii, dopasowywanie kolejnych fragmentów układanki pt. „Codzienność” jest naprawdę bardzo przyjemne i wciągające.

  Tym, co odróżnia tę serię od poprzedniej jest natomiast dużo wyraźniejszy styl SHAFTowy. Więcej tu udziwnionych kadrowań oraz wstawek „rzeczywistych”, tudzież innych zakręconych zabiegów. Wciąż nie jest to poziom znany chociażby z cyklu Monogatari, więc nawet osoby, które niespecjalnie za nim przepadają, nie powinny czuć się nim przytłoczone. Nadal obraz doskonale uzupełnia treść, bo w końcu wciąż mamy do czynienia głównie z rozmowami o wszystkim i o niczym.

  Ogólnie serię oceniam tak samo, jak część pierwszą, to jest na mocne 7. Wciąż to bardzo sympatyczne iyashikei i zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji w swoim gatunku, która idealnie nadaje się do zrelaksowania po ciężkim dniu.