Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Hanamaru Youchien

 • Avatar
  A
  Kami-sama 23.03.2013 17:44
  Nic dodać nic ująć
  Przyjemna seria z dobrymi bohaterami. Fabuła nie przynudza… A tak do końca to nie wiem co napisać bo oglądałam to dosyć dawno .____. Także tego… pamiętam tylko, że jest śliczne i na pewno nie można żałować obejrzenia.
 • Avatar
  A
  SuiKaede 6.06.2012 20:33
  The Birthday Massacre
  Po ujrzeniu posta na tumblerze porównującego 9 ending te serii do pewnego teledysku zespołu The Birthday Massacre(konkretniej – „Looking Glass”) w mym sercu zagościło niezwykłe ciepłe uczucie.
  Fajnie zobaczyć, jak Japończycy inspirują się tworem inspirowanym Japonią….
 • Avatar
  A
  ukloim 16.05.2011 21:10
  Klimat, klimat, klimat!!!
  Coś co cechuje to anime to słodziutki i milutki klimacik. Powolne tempo narracji, dobra muzyka (szczególnie utwór na gitarze, który niestety można usłyszeć zaledwie w kilku odcinkach) i postaci. Ja zakochałem się w tej produkcji od pierwszej minuty.  kliknij: ukryte . Ocena 9/10. Czemu nie 10? Za 3 gorsze odcinki, chociaż nie beznadziejne. Je też oglądało się bardzo dobrze, ale były po prostu na troszkę niższym poziomie niż reszta. Ogólnie, polecam i zawsze będę miło wspominać tę serię.

  Już ukryte – nie zamknął się znacznik „ukryj” :)
  IKa
 • Avatar
  A
  Speed1111 20.10.2010 03:36
  Bardzo przyjemna seria anime. świat był naprawdę szczegółowy, co mnie naprawdę zadowoliło :.

   kliknij: ukryte 

  10/10 jak nic !!

  Wstawiono spoilertaga.

  Morg
 • Avatar
  A
  Qashqai 2.09.2010 17:10
  Przeurocze anime :) mimo że w żadnym razie nie wybitne, to miło się je oglądało i z chęcią zobaczyłabym kontynuację ^^
 • Avatar
  A
  Qoureno 15.02.2010 13:37
  Doskonałość!
  Te same zalety co „zrecenzowany” (skomentowany) przeze mnie Mainichi Kaasan, lecz bez jego wad. Wspomniane mocne strony to bez wątpienia lekkostrawność, powolne tempo narracji, wspaniały klimat, cała masa humoru, realizm (względny) oraz postaci, których nie zapomni nikt, kto widział choć jeden odcinek dowolnego z dwóch wymienionych tu seriali. Tym, co bez wątpienia wyróżnia GAINAX na tle podobnych mu studiów jest nieziemska wręcz dbałość o szczegóły. Każdy z elementów składających się na DOZNANIE jakim jest Hanamaru Kindergarten dopieszczono tak, iż bardziej się chyba nie da.

  Technicznie poziom NGE, choć – rzecz jasna – ostrość lepsza etc., lecz czemu tu się dziwić?

  10/10