Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Kanokon ~Manatsu no Daishanikusai~

 • Avatar
  R
  tenshi 16.03.2010 02:21
  Ocena recenzji 2/10
  Jak można używać takich określeń jak „autystyczna wilczyca”. Należy wpierw się dokształcić co to słowo oznacza i jak się tacy ludzie zachowują.

  Niestety argumenty w tej recenzji są na żenującym poziomie.
  Podobnie zresztą jak recenzja serii tv Kanokon.

  Też uważam te dwie OVA za słabe, ale na pewno bym nie wymyślał takich nielogicznych argumentów.

  Tak ogólnie to w większości recenzji tanukowskich nie ma tolerancji choćby na loli, mocne ecchi czy inne sceny/rozmowy, które mogą być uznane za kontrowersyjne.

  Szkoda bo uważam, że recenzja to powinno być coś więcej niż zwykła opinia alergicznego fana anime, któremu prawie wszystko się nie podoba.
  Widocznie tu jest inaczej.
  • Avatar
   Godofblackmetal 17.03.2010 00:18
   Re: Ocena recenzji 2/10
   myślę że tanuki.pl nie jest gazetą wyborczą czy czymś w tym stylu i dopuszczalny jest język kolokwialny i nie ma co się oburzać, poza tym „alergiczność” w przypadku recenzentów jest wskazana, a jeśli komuś przeszkadza to zawsze można samemu ocenić, napisać komentarz lub recenzje alternatywną…więc parafrazując ks. Twardowskiego śpieszmy się kochać recenzentów… może wreszcie napiszą recenzje która wszystkim będzie się podobać. Recenzenci to też ludzie!
   • Avatar
    zonk486 8.06.2010 17:47
    Re: Ocena recenzji 2/10
    więc parafrazując ks. Twardowskiego śpieszmy się kochać recenzentów… może wreszcie napiszą recenzje która wszystkim będzie się podobać. Recenzenci to też ludzie!


    O ile nie biorą wszystkich tytułów tą samą miarą!! Jeśli ktoś nie lubi anime z wyróżnikiem „ecchi”, bo na przykład walki są na tarcie chrzanu, to wcale nie oznacza, że powinno się dowalać mu piętna, tak jak zrobił recenzent tego tytułu. Poza tym recenzent, to osoba, która ma przedstawiać anime, a nie swoją nienawiść do wymienionego przeze mnie wyróżnika. To tak samo, jak powiedzieć, że jest się fanem anime, a znać tylko „Naruto”. Wbrew pozorom lubię recenzentów, ale tych dobrych, a nie szablonistów, którzy tylko wykazują uprzedzenia względem tytułu. sam tytuł oceniam dobrze, ten rodzaj rozrywki mi odpowiada, więc anime dostałoby u mnie 7,75/10.
    • Avatar
     Diablo 8.06.2010 19:10
     Re: Ocena recenzji 2/10
     Zonk, ja akurat lubię anime ecchi, i wspominałem w recenzji, że sezon telewizyjny się mi nawet podobał. OAVkę udupiłem, za nieomal zupełny brak rozwoju, i wylewającą się z ekranu nudę. Poza tym, gdzie ty się w tej recenzji doszukałeś tej nienawiść do ecchi? Ponadto w poszczególnych akapitach przedstawiłem po kolei wszystkie aspekty tego tytułu, a swoje odczucia umieściłem tylko w podsumowaniu. Masz rację że recenzent powinien przedstawić opisywany produkt, ale powinien też orzec czy się mu podobał czy nie. A akurat ta OVA kanokona się mi nie spodobała wogóle. O ile sezon telewizyjny oceniłbym ba 7, o tyle te dwa odcinki nie zasługują w moim odczuciu na więcej niż 3. Poza tym, nikt nie zabrania ci napisania dla tego tytułu recenzji alternatywnej.
 • Avatar
  A
  Playboy 18.02.2010 19:40
  Dla mnie to było lekkie.. i w miare przyjemne.. Co do grafiki, to na moje oko znacznie się poprawiła..

  6/10
  • patryk9219 26.02.2010 16:15:49 - komentarz usunięto