Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Detroit Metal City [2008]

 • Avatar
  A
  Dragonite~ 1.08.2015 19:35
  Film lepszy od anime, ale i tak słaby. Nie powiela żartów o gwałtach, co jest sporym plusem. Cóż, komedia i z czegoś tam pośmiać się można, ale raczej nie polecam nikomu.
 • Avatar
  A
  gacek 2.05.2011 22:28
  Film wspaniały!!! Nie wiem co jeszcze można napisać. Detroit Metal City polecam każdemu, kto chce się pośmiać.
  Mam nadzieję, że ukażą się kolejne części.
 • Zakapiór 26.02.2010 11:48:32 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Minorun 21.02.2010 10:38
  Toż to szok!
  Szczerze mówiąc, jestem pozytywnie zaskoczony powyższą recenzją. Do tej pory słyszałem same niepochlebne opinie na temat tego filmu. Sam, jako fan serii anime, obejrzałem go już dość dawno i film przypadł mi bardzo do gustu.
  Oczywiście, trzeba wziąć poprawkę na to, że jest to parodia, emanująca olbrzymią ilością kiczu na klatkę kwadratową. Jeśli zasiądzie się do seansu bez nastawienia na kicz, można się na filmie zawieść.
  Główny bohater w formie „cywilnej” jest jeszcze bardziej zniewieściały w porównaniu do anime, co dla mnie, do pewnego stopnia niwelowało „stępienie” charakterku pani menedżer DMC. Bilans wyszedł prawie na zero.
  Bardzo miłym akcentem filmu jest udział w nim Gene'a Simmonsa z KISS(długo by pisać o powiązaniach między DMC a KISS)
  Co do odbioru filmu przez fanów ciężkiego brzmienia… Słucham sam death metalu i kilku moich znajomych też, a wszyscy pokładaliśmy się ze śmiechu podczas seansu. Trzeba też zauważyć, że cały japoński metal ma inną otoczkę niż ten „zachodni”. Biorąc to pod uwagę, można już śmiało siadać przed ekranem, uważając tylko żeby nie spaść z fotela ze śmiechu.

  Ależ się rozpisałem…