Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Yu-Gi-Oh! ~Chou Yuugou! Toki o Koeta Kizuna~

 • Avatar
  A
  ja1 7.01.2013 02:38
  przeciętnie
  Jako fanka serii sięgnęłam po to anime z dużą ekscytacją – aż trzech bohaterów w jednym filmie! No ale…
  Graficznie jest naprawdę ładnie. Postacie, tła, potwory czy efekty towarzyszące pojedynkom. Wszystko to prezentuje się bardzo fajnie i jest na czym oko zawiesić.
  Muzyka też zła nie było, chociaż przyznam szczerze, że momentami działała mi nieco na nerwy i nie pozwalała skupić się na oglądaniu.
  Duży plus za postacie i sam pomysł. Uwielbiam głównych bohaterów serii, a zobaczyć ich wszystkich razem na jednym ekranie w akcji, to niemal zaszczyt i ogromna frajda. Jedyna postać, którą wypchnęłabym z tego filmu, to Pegasus. To nie jest błąd tego anime, to jest moja osobista niechęć do niego, a raczej do jego seiyu. Ten głos po prostu wkurw…drażni :)
  Fabuła to już inna bajka. Tak jak wszystko było na plus, tak to jest na minus i to taki utuczony, a i jeszcze spragniony więcej, więc pożera bezwstydnie wszystkie zalety. Sam bieg wydarzeń był bardzo prosty, bohaterowie ze stoickim 'aha' przyjmowali wiadomość o podróży w czasie. Najbardziej rozczarował mnie jednak sam pojedynek. Był słaby, stanowczo zbyt krótki, bez żadnych rewelacji. Trójka, wybitnych przecież, bohaterów, jak i ich oponent, wpadali na zmianę w swoje pułapki, jakby pierwszy raz mieli do czynienia z pojedynkami potworów. Rozumiem, że jest to prawdopodobnie spowodowane małą ilością czasu, ale moim zdaniem twórcy mogli postarać się o nieco dłuższą produkcję, skoro robili już coś tak epickiego, jak wspólny występ trójki najwybitniejszych graczy swoich pokoleń…
  6+
 • Avatar
  R
  Sebaking 20.03.2012 23:45
  Zgoda
  Recenzja idealna. Pokazuje wady i zalety, ale przede wszystkim mówi komu film powinien przypaść do gustu.
 • fanka anime 24.02.2010 16:32:21 - komentarz usunięto