Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Animatsuri 2018

Komentarze

Hetalia - World Series

 • Avatar
  A
  Videlec 27.02.2013 20:26
  Polska, tylko nie Polska...
  Powiem krótko – Felek wygląda dobrze tylko na fanartach. W anime jest najbardziej wkurzającą postacią i wywołuje u mnie dreszcze. Większa rola Polski w anime nie wyszła na dobre – tylko bardziej poirytowała. Chociażby w odcinku  kliknij: ukryte . Nasz rodak  kliknij: ukryte . No proszę was! Na dodatek irytował samym swoim imidżem, co nie ma za wiele wspólnego z mym poczuciem patriotyzmu.

  Niewiele się zmieniło od pierwszych dwóch serii. Kreska w niewielkim stopniu zyskała, postacie drugoplanowe dostały więcej czasu antenowego. Rzeczy, które mi zapadły w pamięć i powaliły na łopatki:
   kliknij: ukryte 

  Postaci jak zwykle świetne. Irytował mnie tylko nadmiar chibi Romano, ale Hiszpania wynagradzał wszystko swoim charakterkiem. Ogólnie, moim zdaniem, te wszystkie Chibitalie i Nekotalie są zbędne. Nudzą. Zawsze je przewijam.

  Wady, wady… Częste dowcipy ''do wykorzystania w terenie''. Ci, co oglądali, wiedzą o czym mowa. Puszczają wstawki z pierwszych dwóch serii.  kliknij: ukryte .

  I mniej kontaktów męsko­‑męskich, znaczy się różnych aluzji yaoi. Pozytywne sezony, podobały mi się bardziej niż 1­‑2. Moja ocena: 7/10.
 • Avatar
  A
  Maniaaaaa 14.02.2013 19:57
  em
  Bardzo lubie to anime . Kreska mi sie srednio podobala , byla taka ''plastikowa'' . Ale ta seria jest na pewno lepsza niz pierwsza . Ubustwiam te postaci .
 • Avatar
  A
  Byczusia 20.06.2012 22:30
  2 seria jest także ciekawa. Fajnie,że tutaj Polska trochę więcej miał udziału,aczkolwiek to co twórcy zrobili z legendą(nt Smoka Wawelskiego) to istna porażka przez wielkie P. I tu też sporo zabawnych scen było.
 • Avatar
  A
  Vequara 1.11.2010 20:05
  Trochę lepiej...
  Przy HWS chyba DEENowi zwiększyli budżet. Za wielki + uznaję to, że ani razu nie widziałam tu tych obrzydliwych ramek, kreska nie jest tak zniekształcona (ale Niemcy nadal ma zaczesany mop na głowie ._.) i rysownicy ogolnie bardziej się starają. Cieszę się, że pojawił się nasz rodak :) Nekotalia była zdbędna. W niektorych momentach naprawdę szczena mi opadała (np. widząc bisha Francję w 30 epie **). Dobrze, że zaczęto realizować ciekawe fragmenty mangi (Skandzi! \(^o^)/), ale odrzuca mnie niekończenie niektorych  kliknij: ukryte . Nie zawiodłam się na kontynuacji tak, jak na pierwszej części, ale też nie zachwyciłam się tak, jak mangą. Pozostaje życzyć lepszych rysownikow i… albo już nic ]:3