Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Ou Dorobou Jing

 • Avatar
  A
  yuki88 30.03.2012 22:45
  Genialne!
  Po prostu świetne anime z ciekawą fabułą w każdym odcinku coś się działo na tym anime się nie nudziłam bo oglądnęłam go w 1 dzień =>
 • Avatar
  A
  Pazuzu 16.02.2011 19:36
  W swojej kategorii - bardzo dobre
  Pisząc krótko – King of Bandit Jing kupił mnie z kretesem. Powód jest banalny – świat przedstawiony. W recenzji było wspomniane o imionach na bazie drinków, czy oniryczności, ja napiszę o czymś innym, a dokładniej: każdy odcinek jest oparty o jakieś dzieło sztuki. Gabinet doktora Caligari (dobra, to też film, ale wybitny), Wyspa umarłych, Wieża Babel… Nie piszę, że kryje się pod tym jakaś filozofia, bo nie kryje. Jing jest po prostu bardzo sprawnie wykonaną serią rozrywkową, z kilkoma małymi smaczkami.
  Z obejrzanych przeze mnie serii o „włamywaczach kradnących dzieła sztuki”, a było ich trochę, ta jest najlepsza. I aż szkoda, że jest tak mało popularna.
  Bardzo solidne 8/10
 • Avatar
  A
  imprecis 31.01.2008 05:18
  Świetne
  B.przypomina mi Kino's Journey, które jest jedno z moich ulubionych anime. B.przyjemna seryjka, może nie tak filozoficzna jak KJ, ale i tak dobra.
 • Avatar
  A
  Pablock 29.08.2007 02:15
  omg
  Nuda, nuda, nudaaa…
  Dawno tak sie nie zanudzilem, a jako ze mialem sciagnieta cala serie to obejrzalem ja do konca z braku posiadania innego tytulu…
  Brak jakiejs glownej fabuly oraz niewyrazna postac Jinga to duze wady tego anime. Plus dla postaci Kira i kresce w Oavku, reszta slabo.
  Z 3­‑4/10 jak dla mnie.