Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Yamato Nadeshiko Shichihenge [2010]

 • Avatar
  A
  Yumi Mizuno 14.06.2015 00:22
  Czy aby na bank lepsze?
  Nie jest taka zła ta adaptacja, chociaż momentami akcja dzieje się za szybko. Przyznam, że bez znajomości animowanej wersji nie miałabym pojęcia o co chodzi w filmie. Sam w sobie jest całkiem nie taki zły. Da się zobaczyć. Jednak moim zdaniem nie dogania animowanej wersji.
 • Avatar
  A
  ayumi_ 18.08.2011 22:10
  bardzo fajne. w anime Sunako ciągle była mała ( a przecież ładna postać ^^ ), tu się niestety tak nie dało i bardzo dobrze ;p bardziej rozwinięty wątek miłosny jak zostało powiedziane poniżej, zwłaszcza w ost odc ;p no ale jednym słowem, polecam dramę xD
 • Avatar
  A
  yokoona 22.06.2011 21:20
  Zdecydowanie wersja live przewyższa animowaną. Brak nadużywanych w anime efektów SD zupełnie zmienia odbiór całości. Bardziej rozwinięty wątek romansowy powinien zadowolić szczególnie damską część widowni, komedia też niezła jak już przyzwyczaić się do charakterystycznej maniery aktorskiej jeśli z dramą japońską nie miało się wcześniej do czynienia. Dla wszystkich miłośników gatunku, seans napewno będzie dobrą zabawą.
 • Avatar
  A
  gacek 5.01.2011 20:13
  Cudowne
  Cudo! Co prawda nie czytałam mangi ale dwukrotnie oglądałam anime. Oba bardzo mi się podobały, jednak live action zachowało więcej realizmy i bardziej widoczny był wątek romantyczny, a nie tylko małe chibi bez twarzy sięgające reszcie bohaterów do kolan. W dodatku tutaj widać, że panowie to panowie, bo w anime mogłabym stwierdzić, że panowie to panie z męskimi (choć i tak nie do końca) głosami.
  Gdybym miała polecić tą serią konkretnej grupie ludzi to poleciłabym to przede wszystkim osobom z dystansem (szczególnie w kwestii poglądów religijnych) i poczuciem humoru.
 • Katie 17.12.2010 17:02:54 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  narsha12 29.09.2010 22:38
  polecam
  mangi nie czytałam nie oglądałam też anime ale myślę że z czystym sumieniem mogę polecić live action jest śmiesznie, romantycznie i przede wszystkim z tego co wiem bohaterowie są przedstawieni szerzej niż w anime ale jak pisałam anime nie oglądałam.
  Mimo wszystko polecam na prawdę można się wyśmiać
  Mabushi (bumm) hi, hi