Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

FutaKoi

 • Avatar
  A
  Chmura 29.10.2016 12:36
  fuj
  Obejrzałam niedawno jako przerywnik. Seria jest prosta i głupawa, może spodoba się młodszym widzom, chociaż jest mnóstwo ciekawszych, głębszych i mądrzejszych serii dla dzieci. Najbardziej zapamiętałam wybitnie irytujący głos seiyuu głównego bohatera. Zwykle nie przywiązuję do tej kwestii największej uwagi, jednak ten miał tak brzydki głos, że aż mnie to skłoniło do wyrzygania tu swoich pretensji. Sprawa ta tym bardziej odebrała wiarygodność serii, bo to nie jest nawet w bajkach możliwe, żeby za tak rzężąco skrzeczącym cielęciem uganiało się stado (10?) bliźniaczek. O wiele ładniejszy głos i aparycję, i ciekawszy charakter, miał koziołek Billy.
 • Avatar
  A
  Rhapsody 23.08.2015 21:03
  Ja nie mogę…. czy w każdej komedii będą jakieś popieprzone postacie?  kliknij: ukryte  tak mnie wkurzają, że nie da się oglądać.
 • fuZZic 5.05.2010 22:02:25 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Gares 11.02.2009 22:44
  Za słodkie
  Kolejne anime z zakochanymi licealistkami no i oczywiście nie bez problemów miłosnych, ale za to dobrze się uczą, są miłe i oczywiście wszystkie uderzają do jednego gościa który jest wzorem cnót. I wszystko było by może dobrze gdyby nie to, że nadmiar tam bliźniaczek( jak normalnie mamy haremówke w proporcjach 1 facet na 4 czy 5 kobiet, to tu tego wszystkiego jest x2, tyle że bez faceta)które jak to bliźniaczki wyglądają podobnie, ubierają się podobnie, a nawet mówią podobnie(synchronizacja odpowiedzi)co nieźle działało mi na nerwy. Zdecydowanie najlepsze były ich problemy miłosne(bo wokół tego się wszystko kręciło) których oczywiście co nie miara. Lubię czasem oglądnąć takie słodkie romansidło, ale tu to już za dużo fantazji wewalili co sprawia, że to nie jest już takie słodkie, tylko irytujące. Seria dla tych co lubią nadmiar problemów sercowych u dzieci w lekko irytujących sytuacjach( już sam fakt że to gimnazjaliści i licealiści jest irytujący).
 • Avatar
  A
  lukashs 4.12.2005 11:37
  Troche nie dla mnie
  Anime przeznaczone dla grupy wiekowej z ktorej ja niestety calkowicie juz wyroslem. Musze przyznac, ze zrealizowane przyzwoicie jednak bez specjalnych wodotryskow. Ilosc dziewczat troche przeraza (nowa „para” pojawia sie srednio w co drugim odcinku), jednak mysle, ze niektorym taki natlok bardziej przypadnie do gustu niz przyzwoita fabula. Ogolnie 5/10 z wielkim minusem za fabule i oryginalnosc.
 • Avatar
  A
  Domin 3.10.2005 19:08
  super
  jak dla mnie seria jest genialna, dla tych co lubia widowiskowe bijatyki odsylam do Dragon Balla :D to jest znacznie spokojniejsze co nie znaczy ze gorsze. Ja zarwalem na tym nocke a na nastepny dzien szkola… ale warto bylo.
 • Avatar
  A
  Mauzuri 26.08.2005 20:25
  Po jednym epizodzie.
  Widziałem jeden odcinek ( chyba 7 ) i mam mieszane uczucia. Z jednej strony anime ciekawie, z drugiej dokuczją dłużyzny. Inna sprawa, że nie znałem fabuły i nie wiedziałem „o co chodzi.” Generalnie jednak nic szczególnego.