Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Medalikon Horror Show 2019

Komentarze

Tamayura

 • Avatar
  A
  Dalek-baka 1.10.2011 13:23
  Może być problem
  Seria bardzo sympatyczna – powolna, bez traum, mrocznych przeszłości i spisków. Graficznie bez zarzutu, zresztą patrząc na twórców nie ma się co dziwić.
  Postaci może i nie są dobrze zarysowane, ale nie irytują – no ok braciszek troche i ta gwiżdżąca, choć w jej przypadku to się poprawia.

  Problem o jakim pisze to kierunek w którym ta seria pójdzie.
  Pierwszy odcinek to jednak raczej K­‑on! czy A­‑channel. Później zmienia się to bardziej w strone Arii, Sketchbooka i Kamichu! (szczególnie to ostatnie).
  Więc będzie to albo kolejny moe­‑blob show albo przeważy inspiracja wymienioną trójcą. Co byłoby, moim zdaniem, dużo lepsze bo takich serii ostatnio brakuje.
 • Avatar
  A
  hebi 2.03.2011 18:09
  fajnie
  miłe, przyjemne, spokojne anime… odpręża, jednak nie mogę powiedzieć ze wciąga;d. zatrzymałam się jakiś czas temu w połowie… kiedyś tam obejrzę jak znajdę czas – to anime ani nie męczy, ani też nie czeka się na nie z niecierpliwością. Ogólnie polecam ;)
 • Avatar
  A
  tamcia15 14.02.2011 23:18
  Fuu i jej zachowanie to dokładne odzwierciedlenie mnie xD a ta jej nieporadność była na swój sposób urocza.
  anime lekkie i przyjemne, dawno nie czułam takiego odprężenia, a mimo iż za oknem świeci piekielny mróz, poczułam na twarzy promienie letniego słońca.