Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Medalikon Horror Show 2019

Komentarze

Yumeiro Pâtissière Professional

 • Avatar
  A
  Azuyano 1.01.2013 01:54
  Zależy jak się patrzy
  Ta seria rzeczywiście uboga, nie chodzi mi tu o romans, bo właśnie tu jakby odważnie itd. Chodzi mi raczej o pieczenie, które zeszło na bok, a na miejsce weszła sprzedaż upieczonych łakoci. Dlatego jeśli patrzę pod względem kulinarnym to zubożała natomiast randkowym wprost przeciwnie nawet aż za bardzo.
  Dodanie drugiej bliźniaczej postaci Koshiro nie za bardzo polepszyło anime:(
 • Avatar
  A
  TraveltotheMoon 10.08.2011 15:08
  hmm...
  1 seria yumeiro była naprawde dobra…a ta stoi u mnie pod znakiem zapytania. Technicznie wszystko dobrze,grafika i muzyka , niestety klimat już nie ten sam ,za mało romansu i dziwi mnie to , że skoro twórcy mieli tylko 13 odcinków do dyspozycji, to wcisneli jeszcze 3 odcinki wypełniaczowe (wyprawa do krainy duszków) . Gdyby seria była dluższa , mogłaby być naprawde dobra. zawiodło mnie to , że nie stworzyli odcinków przybliżających nam to jak Ichigo się zakochała w Kashino, bo w 1 sezonie wyraźnie traktowała go na równi z Hanabusą i Andoh'em ,sądze że nie tylko ja chciałabym wiedzieć jak to się w tym Paryżu potoczyło. 9/10 i licze na sezon 3 który będzie lepszy.
  • Avatar
   yasu 6.02.2016 21:31
   Re: hmm...
   TraveltotheMoon napisał(a):
   Gdyby seria była dluższa , mogłaby być naprawde dobra. zawiodło mnie to , że nie stworzyli odcinków przybliżających nam to jak Ichigo się zakochała w Kashino, bo w 1 sezonie wyraźnie traktowała go na równi z Hanabusą i Andoh'em ,sądze że nie tylko ja chciałabym wiedzieć jak to się w tym Paryżu potoczyło

   Pokuszę się o stwierdzenie, że ich  kliknij: ukryte  – miało to miejsce na koniec 1 serii…
   Abstrahując nie stawiała ich na równi. Jawnie się rumieniła jak Kashino był blisko, a np. przy wyrażeniu uczuć Hanabusy – nie wzięła w ogóle pod uwagę takiej ewentualności – nie traktowała go „w ten sposób”.
 • deli 27.03.2011 10:56:16 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Renrini 26.03.2011 11:21
  Świetne zakończenie i zero niedosytu.
  Szczerze to zabrali się do tej kontynuacji bardzo porządnie ponieważ jest tylko 13 odcinków to wszystko jest tak poukładane że nie czuje się niedosytu. A i fabuła w tej serii jest wciągająca (Chociaż nie tak jak w 1 serii ale to jej nie odejmuję uroku) Moja ocena to 9/10. Komu polecam? Ogólnie to wszystkim dziewczyną i może niektórym facetom którzy shoujo tolerują lub lubią.
 • SweetKiss 8.03.2011 20:14:17 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  sylwia 28.01.2011 00:14
  oglądałam.
  Oglądnęłam i jestem pod wrażeniem tej seri. Jest naprawdę wspaniała : )