Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Houkago no Pleiades

 • Avatar
  A
  Grisznak 25.03.2013 10:53
  Gainax zapowiedział 90­‑minutowy film kinowy związany z tą serią.
 • Avatar
  A
  @leksy12 30.08.2012 09:43
  Przyjemnie się ogląda to anime
  Mi się to anime podobało. Proste, ale fajne. Postaci i fabuła ciekawe, ale tym, na co najbardziej zwróciłem uwagę była grafika. Animacja jest taka płynna, efekty komputerowe wyglądały świetnie, postaci także wyglądały lepiej niż w większości innych anime jakie znam. Tła były szczegółowe, a najbardziej podobało mi się to, kiedy pleiades były w kosmosie. Te gwiazdy wyglądały jak prawdziwe. Stroje bohaterek też były całkiem ładne i nie były jakieś przesadzone. Muzyki zbytnio nie pamiętam, ale ending był ładny. Nawiązania do samochodów nie rzucały się zbytnio w oczy. Tylko trochę drażniło mnie imię głównej bohaterki. Polecam obejrzeć tą serię, bo nie jest długa, razem to niecałe pół godziny. Nie obraziłbym się gdyby powstała dłuższa seria Houkago no pleiades.
 • Avatar
  A
  Pazuzu 22.08.2011 19:44
  Urocze anime
  Proste, acz urocze. Ładna animacja, nawiązania do samochodów niespecjalnie irytujące (sam kształt „mioteł” bardzo mnie rozbawił, bo skojarzyły mi się z resorami piórkowymi – co jest bez sensu, bo te od lat nie są montowane w samochodach) i ciepły nastrój. W sam raz jako przerywnik w oglądaniu dłuższej serii.

  Właściwie nie pogniewałabym się, gdyby zrobiono z tego pełnoprawną serię. Polecam.
 • Avatar
  A
  Monika1223 9.02.2011 17:47
  Do poprawki i będzie cud miód :)
  Z tego mogło by fajne anime powstać! Oczywiście poprawiając niektóre rzeczy…Wszystkie te rzeczy które THeMooN uważa za idiotyczne.Bo akurat one są bez sensowne.
 • Avatar
  A
  THeMooN 3.02.2011 20:34
  Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane
  Ładna kreska… ale to by było na tyle jeśli chodzi plusy. Totalnie do mnie to coś nie trafiło. No i ja rozumiem, że jakieś nawiązania do współpracy z firmą produkującą samochody to anime musiało mieć ale lol, główna bohaterka ma na imię Subaru, jej magiczna laska ryczy jak odpalany samochód, „odpalona” ma po bokach wybrany model świateł przednich z jakiegoś tam modelu, pełno jest tu „Subarowskich” gwiazdeczek a same magiczne dziewczęta zbierają silniki… sorry ale jak dla mnie to jest idiotyczne.
  • Avatar
   Obsédé 10.11.2011 00:08
   Re: Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane
   Może te elementy są idiotyczne (tak jak sweter Gruchy w Chłopaki nie płaczą) ale takie właśnie miało to być. Przynajmniej seria by się czymś wyróżniała od innych Magical Girls.