Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Princess Lover! OAV

 • Avatar
  A
  Zaraza 2.01.2012 14:41
  MIŁO
  Czemu niskie oceny? Należy pamiętać, że to jest hentai, a mało takich dobrych jak ten jest. Jako że w recenzji princess lover napisano, że jest przeznaczone głównie dla płci nie­‑pięknej wiemy, że powinna być duża dawka erotyki. Hmm no tak, a co z OVA? Chyba każdy facet oglądający ecchi powtarza sobie (chcę ją zobaczyć nago), a tu nagle TADAA mamy porno­‑oavke. Jako, że oglądam hentaje to dla mnie bomba :))
  Ale jak na hentai to był too much softcore.
  • Avatar
   Hiromi 4.07.2013 02:58
   Re: MIŁO
   Powaga, seria anime niezbyt przypadła mi do gustu, za dużo dziewcząt, a tu mamy samą Sylvi i chwała im za to była najbardziej „apetyczna”, ma dziewczyna charakterek zarówno w anime, jak OVA. Tak prawda mało jest dobrych hentai, a tu na dodatek mamy domieszkę uczuć, więc nic nie jest tak na prawdę na siłę ich kontakt fizyczny jest realny. Piszę to, bo jako kobieta nawet w hentaiach chcę zobaczyć coś więcej niż seks, a tu właśnie to otrzymałam.
 • Avatar
  A
  Mario666 15.04.2011 05:32
  Princess Lover, sssssoooczyste!!!
  Princess Lover! OAV jest to tytuł niezmiernie ciekawy. Sceny w nim pokazane są jak najbardziej soczyste. A bohaterowie trochę nie przypominają tych z serii TV (główny bohater nie ma twarzy!!!), pod względem charakteru bardziej przypominają to, jak chce ich widzieć męska publika. Co jest plusem Hientai i minusem dla Serii. Kreska, mimo że używają tego samego wzoru, wydaje się lepsza niż w Serii;) Chłopcy i mężczyźni, jeśli się ślinicie jak do pieczonego mięcha to dobrze robicie;) Dzięki takim anime wydaje mi się że świat jest lepszy:) Zdecydowanie polecam!
  • Avatar
   GośćU 15.04.2011 07:42
   Re: Princess Lover, sssssoooczyste!!!
   Czyli… I LOVE U… from behind xD