Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Lesson XX

 • Avatar
  A
  Chika-chan 9.01.2015 20:48
  Lesson XX
  Ehhh~...ludzie, o co wam chodzi? Że niby to anime jest aż takie złe? No, może najlepszym też nie jest, ale nie przesadzajmy. Jak widzicie, jest to rocznik '95, a na dodatek ma tylko 1 odcinek, więc czego wy się spodziewaliście? Wzruszających momentów? Super oryginalnej i rozwiniętej fabuły? Pięknej grafiki? Naoglądaliście się chyba za dużo JR i innych zmoderowano...

  Dla mnie to anime było średnie. Grafika mnie nie wkurzała, bo jestem przyzwyczajona do WSZYSTKICH rodzajów kreski i nie narzekam, w przeciwieństwie do wszystkich (a poza tym miałam pewien sentyment co do tego anime…). Fabuła może i nie jest zbytnio oryginalna, ale przyjemnie się ogląda. Przynajmniej MI przyjemnie się oglądało. Mogę powiedzieć, że było również słodkie. Chociaż pewne momenty były nudne, (tak, niestety z tym się muszę zgodzić). Ale przez ten „talizman”, spadłam z krzesła.

  Mówię jeszcze raz: NAPRAWDĘ NIE WIEM o co wam chodzi. W tamtych czasach oglądało się co się miało i nikt nie narzekał. Wręcz przeciwnie! A teraz to postawiają zmoderowano jedynek za najmniejszy błąd w animacji. Co za czasy~, że tak powiem.

  • Avatar
   aotoge 9.01.2015 21:10
   Re: Lesson XX
   Czemu ty się tak bardzo ekscytujesz opiniami innych?
   • Avatar
    Chika-chan 10.01.2015 22:36
    Re: Lesson XX
    O co Ci chodzi? Własnego zdania mieć nie można? Ja się po prostu „trochę” nie zgadzam z innymi :). To, że się nie zgadzam z paroma opiniamii niektórtch anime, nie znaczy, że nie zgadzam się ze wszystkimi opiniami.
    • Avatar
     aotoge 10.01.2015 22:44
     Re: Lesson XX
     Bardzo się gorączkujesz, że właśnie inni mają inne zdanie, niż ty. W tym komentarzu bardziej niż wygłaszasz swoje zdanie, tłumaczysz innym, dlaczego ich opinia jest niesłuszna. Więcej w tym co mówisz jest oburzenia niż wyrażania opinii. Tyle.
     • Avatar
      Chika-chan 11.01.2015 17:19
      Re: Lesson XX
      No cóż, po prostu bardzo często mam takie wrażenie że niektórzy specialnie wchodzą na „nielubiane” anime i specialnie wystawiają milion jedynek. Są ludzie, którzy właśnie idą za tłumem, lub boją się wyrazić swoje zdanie. To tyle odemnie. Jeśli Cię czymś wkurzam, to najmocniej przepraszam ;_;
 • Avatar
  A
  Yuzuki-kun 2.11.2012 11:25
  Nuda
  Anime nudne i śmiesznie naiwne. Grafika, mimo iż starej daty, to po prostu brzydka, muzyka z resztą jest tak samo.
  Jeśli ktoś lubi gatunek, niech ogląda.
 • Avatar
  A
  ~Suuzu~ 19.10.2012 22:52
  Nie podobało mi się.
  Nie wiem czy to ze względu na te dziwne teksty typu: Czy mogę przejść koło twojego domu? Czy może przez tę słodycz.
  Dziwną rzeczą było to spotkanie na plaży, gdzie w pewnej chwili myślałam, (to przez te gwiazdy!) że jakimś cudem odlatują w kosmos czy coś (Choć zdaję sobie sprawę, że to anime jest jednym z tych starszych).
  Owszem coś w sobie ma, choć nie zapiera dechu w piersiach.
  Czy żałuję obejrzenia? O dziwo nie, ale chyba tylko dlatego, że uwielbiałam komentować ich reakcje i rozmowy (Myślałam, że padnę, kiedy usłyszałam o tym zacnym talizmanie <(>.<)> ).
  Czy polecam? Pojęcia nie mam. To już zależy.
 • Avatar
  A
  Subaru 15.05.2012 13:54

  Całkiem sympatyczne shounen ai starej daty.

  Fajerwerków graficznych oczywiście nie ma, ale fabuła jest urokliwie prosta. Chodzi o dojrzewanie, o pierwsze zakochanie, o odkrywanie swojej orientacji i akceptację samego siebie. Temat potraktowany jednak dość płytko, ale poprawnie.

  Ogląda się to nieźle, mogę polecić.