Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Sora no Otoshimono: Tokei Jikake no Angeloid

 • Avatar
  A
  KennyU 30.06.2017 21:39
  Dlaczego w filmie Sora no Otoshimono Final: Eternal My Master jest takie płytke zkończenie spodziewałem się czegoś więcej nawet nie jest wyjaśnione dlaczego ziemia znika co się w ogóle dzieje jest ktoś mi to w stanie wytłumaczyć po prostu zakochałem się w tym anime i tak bardzo się rozczarowałem czy coś pominołem obejrzałem 2 serie tą jedną ove i 2 filmy kinowe proszę POMOCY z góry dziękuje ;)
 • Avatar
  A
  Alart 18.06.2012 15:47
  Ogryzek wprowadza w błąd...
  Czytając ogryzek nabrałem przeświadczenia, że nie warto oglądać filmu, dobrze, że mimo wszystko, dzięki bardzo udanym seriom obejrzałem.
  Streszczenie serii to tylko część filmu i warto je przewijać, jeśli ktoś jest świeżo po nich. Ja tak zrobiłem i ze 100 minut film skrócił się do 70 niosących tyle samo treści – sądzę że przez to odbiór był pozytywny. Trzeba oczywiście pilnować, żeby obejrzeć sceny z Hiyori.
  Dostajemy kompletną i zamkniętą historyjkę z dodatkową haremetką. Jest ona zainicjowana w serii, więc jak najbardziej ma z nią związek. Niestety występuje kilka mankamentów, które powodują, że tę historię ciężko umieścić na tle wydarzeń.  kliknij: ukryte  Sama historia jest bardzo zwyczajna i zgodna z konwencją, ale cieszy mnie realistyczne zakończenie.
  Dla mnie zaletą było też to, że Tomoki był przez chwilę naprawdę szczęśliwy.
  Ogólnie na plus i uważam, że o ile film jest nieco słabszy od reszty, to warto go obejrzeć. Szczególnie ze względu na zakończenie, które stanowi element równoważący lekki klimat serii.
 • Avatar
  A
  Fate 7.04.2012 18:42
  Jak już chcieli dać jakieś sceny, które już były w serii to mogli chociaż wybrać jakieś lepsze, bo te co dali to praktycznie wszystkie najgłupsze, które były… no i było ich za dużo, połowa filmu to powtórka z serii. Już lepiej by było jakby zrobili z tego filmu taki prawdziwy skrót tego co mieliśmy w serii, bo tak to fabuła tak naprawdę zaczyna nam się w połowie filmu i zanim zdąży się rozkręcić to już się kończy. Mam nadzieję, że 3 sezon nawiąże poziomem raczej do poprzednich sezonów (zwłaszcza pierwszego) niż do tego filmu, bo na nim mocno się rozczarowałem.
 • Avatar
  A
  vojak 21.03.2012 20:35
  mhm
  Jak bardzo czekałem, tak bardzo się zawiodłem… Do połowy w zasadzie powtórka, widziana oczami Kazane. Nie jest złe, ale nudzi. Później coś ożywa, ale po znudzonej h, już się nie chce tak oglądać. Końcowa „walka” – krótka i pobieżna. W dodatku mało śmiesznych scen.

  Ogólnie – 5/10 a liczyłem na więcej.
  Mimo wszystko, warto oglądnąć.
 • Avatar
  A
  rorek 11.03.2012 00:38
  Nareszcie
  od zakończenie Forte czekałem na ten film i się nie zawiodłem. Jest on bardzo dobrym uzupełnieniem historii z poprzednich dwóch sezonów.

  9/10 i czekam na Sora no Otoshimono Dai San­‑ki
 • Avatar
  A
  Edi 9.03.2012 02:35
  Oglądnąłem cały film i dla mnie jest słaby pozbawiony logiki. Nie rozumiem dlaczego o wydarzeniach opowiada bohaterka, która na końcu filmu ginie. Można odnieść wrażenie, że jedną scenę niezdarnie wycięto z powodu kosztów. Sceny komediowe nie były jakieś dowcipne. Dla mnie był stratą czasu.
  • Avatar
   Antanaru 9.03.2012 21:08
   Film jako adaptacja to kompletny niewypał, więc nie dziwi mnie brak zrozumienia jeśli ktoś nie czyta mangi. Pierwsza połowa filmu to same retrospekcje i zapychacze, więc można się znudzić zanim zacznie się właściwa historia.

   Co do samej Hiyori,  kliknij: ukryte 
 • Avatar
  Pl
  lubi3placki 19.10.2011 20:55
  .
  Wie ktoś może kiedy film ma zostać wydany w wersji DVD? Chodzi raczej o dokładną datę albo chociaż miesiąc wydania, o tym że w 2012 roku słyszałem.
  • Avatar
   rorek 5.11.2011 14:38
   Re: .
   Też się dołączam do tego pytania
  • zozo 27.02.2012 16:12:06 - komentarz usunięto