Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Rou Kyuu Bu!

 • Avatar
  A
  Miyuki_96 17.03.2012 12:32
  Rou-Kyuu-Bu!
  To anime nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jest raczej przeciętne. Spodobało mi się, ponieważ kocham koszykówkę. ^.^'
  Najbardziej polubiłam Tomokę. Jakoś najmniej mnie drażniła. Główny bohater w sumie też na swój sposób był zjadliwy.
  Bez żadnych wyrzutów sumienia mogę dać 5/10. Polecam jedynie fanom gatunku.
 • Avatar
  A
  PTB 3.10.2011 19:55
  No cóż kto będzie to anime oglądać musi się liczyć loli ecchi nie ma zmiłuj.Kreska i animacja nie powala niestety,opening również trochę lepiej jest z endingiem.Postacie hmmm najlepsza jest Moha­‑chan,Saki­‑chan i wielki cyc no i niech będzie tomoko­‑chan :D Główny bohater jak zawsze jest cipkowaty ehhh.Jak jest jakaś scena dziewczynami to od razu dostaje od kogoś kopa (jakie to oryginalne) ode mnie anime dostaje 5+/10 za dobre ecchi bo fabuła jest tu niskich lotów !
 • Avatar
  A
  Pierce 24.09.2011 22:41
  Trochę ponad przeciętność 6/10
  Kolejne anime, które zdecydowało postawić na loli fanserwis, tracąc przy tym mnóstwo potencjalnych odbiorców. Obejrzałem je z nadmiaru wolnego czasu, a los sprawił, iż odnalazłem w tym tytule fabułę. Kto by się spodziewał, do tego nienajgorszą. W pewnym etapie sezonu, przewijając mecze oraz sceny w łaźni, potrafiłem czerpać z Rokjubu świetną rozrywkę.

  Jest jednak wiele rzeczy których nie trawię w tym anime. Poza półnagimi małolatami o pomstę woła to małe różowe coś [nie mylić z większym różowym cosiem Tomoką, ;) ], dawno nie widziałem tak wkurzającej postaci.