Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Gasaraki

 • Avatar
  R
  patriszkarch 1.05.2017 23:00
  W niedalekiej przyszlości, w 2014 roku....
  trzask prask, jesteśmy już w bardziej przyszłej przyszłości :D
  Obejrzę z samej ciekawości, jak wyglądała Japonia w 2014 roku :D
 • Avatar
  A
  Slova 6.02.2013 22:43
  Taki lepszy evangelion. Tu również z końcówki nic nie wynika, wręcz nie da się jej zrozumiem (ja nawet się nie staram), tylko fabuła jest o wiele ciekawsza, wielowątkowa i przede wszystkim logiczna.
 • Avatar
  A
  lluukki 29.02.2008 21:01
  kawał dobrego anime
  Jak dla mnie Gasaraki jest najlepszym anime z kategorii ‘mechy’. Bardzo podobał mi się realizm machów. Oglądając je podczas bitew nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że właśnie takie machiny wojenne pilotować będą żołnierze w 2014 roku (przecież już jakiś czas temu Honda wyprodukowała humanoidalnego robota Asimo). Brawo za realizm! Połączenie mechów i mistycyzmu okazało się całkiem ciekawym i moim zdaniem udanym zabiegiem. W tle, walka korporacji o panowanie nad światem. Wszystko to zlało się w spójną ciekawą historię z wspaniałym klimatem. Bezsprzecznie klimat tego anime przykuł mnie do ekranu. A opening i ending ... coś wspaniałego, jedne z lepszych jakie słyszałem.


  Gasaraki to prawdziwa perełka. Zdecydowanie polecam!
 • Avatar
  A
  Azag 8.02.2006 20:21
  Mocne to było
  Nie ma co – pomimo licznych wytykanych wad w światku anime – dla mnie mocne to było, naprawdę mocne. Niesamowite wręcz – pomimo tego, że często dużo gadali i nie wszystko rozumiałem, pomimo to oglądanie wszystkich 25 odcinków to była sama przyjemność. Akcja rozkręca się z prostej wojenki w wielowątkową fabułę pełną zwrotów akcji, wielu wątków, które łącze się w jedną spójną całość. Świetna akcja – bez jakichś cudów graficznych, ale świetnie przedstawiona. Seria ciągle utzymująca jeden klimat – trzymająca w napięciu, pełna niewiadomych, dotykająca głębszych prblemów i powiązanie mistyki ze współczesną techniką. Nie no naprawdę bomba. Polecam naprawdę polecam – pomimo tego, że cięzko to zdobyć to polecam. ***

  Usunięto odniesienia do fansubów.
  Moderacja
  • Avatar
   Federati 22.01.2007 18:41
   Re: Mocne to było
   Przyznam rację przedmówcy. Bardzo dobry kawał anime. Ciekawa opowieść, sensowne postaci, dobrze rozwiązany problem mechów. W zasadzie to nie widziałem wad, nic mnie tam nie raziło. Godne polecenia.