Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Saiyuuki Gaiden

 • Avatar
  A
  Tamago-chan 18.09.2014 21:47
  Bardzo różni się to od tego co można było zobaczyć we wszystkich trzech seriach TV, ale była to w sumie niezła odmiana. Wcześniej wątek komediowy był dość ważny i pojawia się praktycznie w każdym odcinku, tym razem nie było go wcale. Ja elementy komediowe w Saiyuki uważałam za jeden z głównych atutów tej serii, ale tym razem również świetnie spędziłam czas. Oznacza to więc, że albo humor nie jest główną siłą napędową tej serii, albo po prostu tak bardzo polubiłam bohaterów (i ku temu się skłaniam), że nieważne w jakiej odsłonie mi się ich poda i tak mi się spodoba.
  Jest to na pewno fajna odmiana od wcześniejszych serii – w sumie tematem tej serii OAV jest poprzednie życie bohaterów, w związku z czym klimat serii może być inny.
 • Avatar
  A
  kuroioni 2.04.2014 11:12
  (╥_╥)

  Ogladanie (czy tez czytanie, wsio rawno) tego prequela mozna, mysle, spokojnie zaklasyfikowac jako masochizm.

  No dobra. To teraz niech sie rusza i przerobia cale saiyuuki od poczatku, tylko na takim poziomie graficznym jak ta OAVlka. I zgodnie z manga – bez cenzurowania faktow.
  Aha. No i jak juz zyczenia wyliczam, to niech magicznie manga bedzie nagle skonczona, zeby to nowe wspaniale anime nie rwalo sie w polowie.
 • Ariel-chan 16.11.2011 19:37:40 - komentarz usunięto