Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

List do Momo

 • Avatar
  A
  MiszczKoszykufki 20.11.2013 12:33
  Dobre :)
  Naprawdę, bardzo przyjemne anime, idealne do obejrzenia w długie jesienne dni gdy za oknami hula wiatr a człowiek ma ochotę zapomnieć o nieznośnym deszczu siadając przed monitorem przy produkcji, która nie przerobi jego mózgu na papkę. Seans nie jest wymagający, postacie nie irytują, demony wręcz były tym elementem, dzięki któremu nie wyłączyłam filmu w połowie bo gdyby traktował on tylko o rodzinie Momo i jej perypetiach w nowym mieście to pewne bym go rzuciła. „List do Momo” jest dla mnie anime do obejrzenia tylko na jeden raz, ale na pewno będę go ciepło wspominać i polecam bardzo wszystkim niezależnie od wieku :)
 • Avatar
  A
  Progeusz 19.12.2012 12:01
  Nędzna podróbka Totoro wypełniona po brzegi najbardziej oklepanymi i do tego marnie zrealizowanymi dramami. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem anime z takim natężeniem tanich dram. Musiałem pauzować z trzydzieści razy by dobrnąć do końca, wiedząc, że niektóre filmy potrzebują czasu na rozkręcenie się. Momo niby i się rozkręciło, ale to był wzlot na poziom „nawet da się bezboleśnie oglądać”, nic więcej. Znacznie lepiej spędzicie czas oglądajac po raz kolejny losowy film Ghibli. W Momo nie ma absolutnie nic oryginalnego, a jedyne co wykonano porządnie to grafika, choć i ta nie jest idealna.
  • Avatar
   Chameli 22.09.2013 16:50
   Mam wrażenie, że oglądałam zupełnie inne anime. Gdzie tu jest niby nawiązanie do Totoro? Co za gloryfikacja… Nie mogę. Błagam, wyjaśnij mi co tam jest zerżnięte z Totoro! Pod warunkiem, że oglądałeś „List do Momo”, bo nie jestem pewna…
  • Avatar
   Ch 22.09.2013 19:25
   Proszę o podanie przykładów z Momo zerżniętych z Totoro.
 • Avatar
  A
  Kysz 7.11.2012 19:40
  Przyjemne
  W sumie dosyć podobne do filmów Ghibli – zarówno pod względem oprawy jak i samej fabuły, chociaż przyznam, że finał całej historii jakoś tak…nie spasował mi za bardzo…zresztą te youkai też takie średnie były, nie licząc tego najmniejszego z nich, który mi się akurat bardzo podobał –  kliknij: ukryte .
  Mimo wszystko jestem zadowolona z seansu i polecam fanom okruchów życia w takim spokojnym wydaniu^^
 • Avatar
  A
  zz_pl 20.02.2012 18:40
  Krótko, jeśli lubicie ghibli, musicie obejrzeć ten film :)
  • Avatar
   123 5.01.2016 19:36
   Oj nie!