Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Seikai no Senki Special

 • Avatar
  A
  KYUZO 22.11.2005 16:50
  Bardzo dobre streszczenie bardzo dobrego anime:)
  Niestety nie miałem jeszcze okazji obejrzeć całego Banner of the Stars, ale udalo mi się przynajmniej zapoznać z ze streszczeniem tej seri.
  Jest to bardzo dobry film pokazujący na ile to możliwe złożoność przedstawionego uniwersum, które najczęściej jednak stanowi „tylko” tło dla fabuły, która skupia się przedewszystkim na relacjach łączących głównych bohaterów. Bardzo często właśnie ciekawy i logiczny świat stanowi o atrakcyjności danej histori, a tu do tego dochodzą jeszcze wyjątkowo dobrze i ciekawie przedstawione głowne jak i w wiekszości wszystkie inne postacje, co należy docenić. Równiesz historia przedstawiona w filmie stoji na bardzo wysokim poziomie choć można by jej zarzucić pewnią „kosmicznom” schematyczność, ale to by już było czepianie:)Najważniejsze, że twórcą udało sie „upchnąć” wszystkie te elementy w jednym filmie w taki sposób aby oddać klimat serialu.
  Od czasów Crest of the Stars, ktore obejrzalem na Hyper to moje ulubione space anime więc ni bede sie niczego w nim czepiał:) i tak już się rozpisałem jakby to miał być komentarz do całej seri:)