Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Queen's Blade: Rebellion

 • Avatar
  A
  Madt 30.01.2014 18:48
  Po niezłym sezonie drugim spodziewałem się czegoś lepszego. Niestety, zawiodłem się – Rebellion to najgorsze anime z uniwersum Queen's Blade. Zgodzę się z recenzentem, że nowi bohaterowie są mało ciekawi i to jest chyba największa wada tego tytułu. Jednak mam pewne zastrzeżenia co do oceny grafiki – moim zdaniem jest >dużo< gorsza niż w poprzednim sezonie (który z kolei wg mnie był porządnie wykonany)- praktycznie każde ujęcie straszy niskim budżetem.
  Podsumowując – nieciekawi bohaterowie, taka sama fabuła, brzydka grafika… Czy są tu w ogóle jakieś zalety? Owszem, niezła muzyka, ale to chyba za mało, żeby dać tej produkcji szanse. Chyba, że ktoś polubił QB – w tym wypadku musi jakoś przebrnąć przez ten sezon, bo mimo wszystko pojawia się kilka ważnych wątków, które swoje zakończenie znajdą w kolejnych seriach, o ile takie powstaną… a nawet jeśli, to oby były przynajmniej trochę lepsze od kiepskiego Rebellion, które moim zdaniem zasługuje na ocenę 2/10.
 • Avatar
  A
  Shun-Shun 17.07.2012 10:54
  nie ma tu nic ze starego Queen's Blade'a poza: CYCKAMI!!! w rozmiarach od A do J i to w zasadzie tyle co można powiedzieć o fabule i większości postaciach, jedyną jak dla mnie ciekawą osóbką była Branwen, ale to raczej ze względu na wrodzone zainteresowanie mitologią celtycką. lipa na kółkach.
 • Avatar
  A
  Grisznak 4.05.2012 10:25
  Brakuje tu starych postaci, szczególnie takich jak Risty. Nowym brakuje charakterów, a nadmiar loli irytuje. Założenie fabularne ujdzie, ale jednak seria wyraźnie słabsza, jak na razie, od poprzedniczek.
  • Avatar
   Merry Nightmare 12.05.2012 12:48
   E tam, jakich loli. Jedna jest z rasy „Małych Elfek”, dwie kolejne z rasy krasnoludów, więc ciężko powiedzieć, że są tam loli. :P