Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Tales of Symphonia: Sekai Tougou Hen

 • Avatar
  A
  Madt 29.04.2018 17:28
  W większości niezgodne z fabułą gry (choć trzon historii jest ten sam), ale przynajmniej zakończenie pozwala jeszcze raz, w pełniejszej formie, pożegnać się z bohaterami. No, przynajmniej do czasu zagrania w „sequelo­‑spin off”. ;)
  • Avatar
   Ryuki 30.04.2018 14:10
   No, przynajmniej do czasu zagrania w „sequelo­‑spin off”


   Szczerze jeśli chodzi ci o „genialny” tekst twórców, że Dawn of the New World i o dziwo Tales of Tempest są spin offami to mnie zawsze to rozbraja ponieważ DotNW jest typowym sequelem. Zwłaszcza, że łata bardzo brzydką dziurę między Symphonią a Phantasią( potrzebę Many do istnienia życia w prequelu kiedy w części „teraźniejszej” ToP Many  kliknij: ukryte  nie ma a życie istnieje ).

   Co do zmian to akurat osobiście część z nich lubię bo końcówka gry trochę zbyt plątała się w koło( kliknij: ukryte .
   • Avatar
    Madt 1.05.2018 11:10
    Jeszcze nie wiem jak to jest z DotNW, a czy to sequel, czy spin­‑off, to różne opinie po sieci krążą i na tym opieram swoją wiedzę. Mam w planach zagrać. :) Swoją przygodę z seria zacząłem dopiero niedawno od Symphonii, aktualnie gram w Zestirię, a następne w kolejce będzie właśnie DotNW na PS3.
    • Avatar
     Ryuki 1.05.2018 14:02
     Aha^^ Cóż DotNW na zachodzie( w Japonii jest przeciwnie ) jest jedną z „czarnych” owiec, wręcz prawdopodobnie najbardziej nielubianą z całej serii. Głównie pewnie z powodu nostalgii do Symphony i charakteru Emila( osobiście bardzo go polubiłam ale jego typ charakteru na początku nie powiem był ryzykownym pomysłem ). Osobiście wolę ten sequel od pierwowzoru ale jestem tutaj w mniejszości. Ta opinia wśród fanów spowodowała moją odpowiedź do twojego komentarza, nie przejmuj się nią^^ Dam ci tylko drobną radę jak zaczniesz grać w DotNW: nie wystrasz się kiedy pierwsze potwory będą się wydawać zbyt trudne, możesz je ominąć bo sprawiają więcej problemu niż pierwsi bossowie( nie wiem czemu tak jest ale przynajmniej za tobą nie biegają ) i uważaj bo czas nie zatrzymuje się jak otwierasz skrzynki. Możesz skończyć z potworem na tyłku a ambush w tej grze jest najgorszy w całej serii.

     Ogólnie miłej zabawy z serią.
     • Avatar
      Madt 1.05.2018 15:35
      Dzięki za info. Przed wszystkim oczekuję dobrej fabuły, umiejętnie kontynuującej historię przedstawioną w Symphonii. :)