Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Dragon Age: Blood Mage no Seisen

 • Avatar
  A
  Turbotrup 19.07.2015 21:40
  Ten film mnie cholernie zanudził. No i oczywiście, ze względu, że to jest anime, Japończycy nie mogli sobie odpuścić już motywu typu: „silna kobieca postać upokarza mężczyzn dla slapsticka (zabawnych scenek)"...
 • Avatar
  A
  Rhapsody 27.01.2015 22:44
  Wszystko co ma związek z Dragon Age, książki, gry, patrzę przez pryzmat Początku…
  Za mało mrocznych pomiotów, jak i Szarych.
  Ale ogólnie film fajny. Pokazani są magowie krwi, w dość ciekawy sposób. Jak przystało na Fantasy, są i smoki i plugawce. Graficznie połączenie tradycyjnych rysunków i grafiki komputerowej, co niekiedy dziwnie wygląda. Niekiedy słyszałem głosy, a ustami nic nie mówili. Podobnie nic nie było słychać, a były napisy.
  Czuję, jakby to był prequel do  kliknij: ukryte 
  • Avatar
   Rhapsody 27.01.2015 22:47
   Zapomniałem, dodatkowym plusem jest żeńska główna postać, co w Fantasy jest bardzo rzadkie.
 • Avatar
  A
  Peki 13.07.2012 02:54
  0/10, nigdy animacja mnie nie odrzuciła tak jak tutaj, zwłaszcza, że czekałem na to dizeło. Niewarto nawet oglądać 2 sekund tej animacji… Przede wszystkim jeśli ktoś sporą (albo w ogóle jakąkolwiek) uwagę zwraca na jakość animacji…
 • Avatar
  A
  blob 9.07.2012 14:28
  Nie jest takie złe, ale liczyłem na coś więcej. Grafika nie najgorsza, chociaż wkurzało mnie pójście przez twórców na łatwiznę w wielu przypadkach (np. paskudne modele drzew). Ponadto nie podobała mi sie kolorystyka – taka szarobura. Wiem, że świat Dragon Age jest raczej mroczny i przygnębiajacy, ale nawet w grach kolorystka była żywsza. Poza tym oklepana fabuła, jakoś mało porywający bohaterzy i zastosowanie smoków jako głupich maszynek do zabijania (a przecież w świecie Dragon Age jest kilka charyzmatycznych jaszczurów :P). Typowy film żeby zobaczyć i zapomnieć.

  5/10
 • Avatar
  A
  molman007 8.07.2012 20:45
  Porażka
  Tak w skrócie to strasznie słaba i oklepana fabuła.
 • Avatar
  A
  THeMooN 8.07.2012 20:19
  Nie było wcale tak źle...
  OK, jestem świeżo po obejrzeniu więc nie za bardzo mogę coś napisać ale może tyle wam wystarczy by sięgnąć po ten film.

  Zanim zacząłem oglądać zobaczyłem screeny i nie byłem zbyt pozytywnie nastawiony ale jak zacząłem oglądać to wsiąkłem na amen. To naprawdę niczego sobie film. Ode mnie dostał mocne 7/10, a dostałby 8 gdyby ta grafika komputerowa nie raziła mnie tak po oczach. Fabularnie nie jest to absolutnie nic innowacyjnego ale szczerze, dobrze się oglądało. To dobry film na weekend. Polecam zapoznanie się z nim.